آموزش زبان اسپانیایی

فرم درخواست مشاوره

آموزش زبان اسپانیایی

آموزش زبان اسپانیایی 

زبان اسپانیایی  یکی از پنج زبان پر مخاطب در میان ما فارسی زبانان است. یادگیری زبان اسپانیایی بسیار شیرین و دوست داشتنی است که ما در مجتمع فنی تهرن نمایندگی ونک، میزبان شما عزیزان هستیم برای آموزش زبان اسپانیایی. 

ما در مجموعه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، با ارائه راهکارهای بروز یادگیری و با بهره گیری از استادهای برتر آموزش زبان اسپانیایی، سال هاست که نامی آشنا در آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی به همه شما هموطنان و فارسی زبانان سرتاسر دنیا هستیم. به مانند سال های گذشته، منتظر حضور گرمتان در مجموعه مجتمع فنی ونک هستیم. 

آموزش زبان اسپانیایی


دوره های زبان اسپانیایی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

زبان اسپانیایی سابقه طولانی در فرهنگ و گویش مردم در کشورهای مختلف جهان دارد به نحوی که زبان میلیون ها نفر در سراسر جهان اسپانیایی است. از اروپا گرفته تا آمریکا زبان اسپانیایی گسترش بسیار زیادی داشته است.

یادگیری زبان اسپانیایی به دلیل گستردگی و استفاده در گویش مردم بسیاری از کشورهای دنیا همواره حائز اهمیت بوده است. زبان اسپانیایی از پرکاربردترین زبان ها محسوب می شود و این امر به دلیل ارتباطات گسترده تجاری و فرهنگی دو چندان شده است. در ایران نیز این زبان مورد توجه بسیار قرار دارد. مهاجرت، تحصیل و گردشگری این کشور را به مقصدی مناسب تبدیل کرده است.

علاوه بر این در زمینه های مختلف ورزشی، هنری و فرهنگی نیز یادگیری زبان اسپانیایی چشم اندازهای روشنی را برای زبان آموزان فراهم آورده است. با دانستن این زبان می توان فرصت های متنوع شغلی را در نقاط مختلف جهان به دست آوریم. 

    زبان اسپانیایی از نظر گسترش بعد از زبان انگلیسی پرکاربرد ترین زبان در دنیا است که لزوم یادگیری آن را دو چندان می کند.


برخی از فرصت های شغلی یادگیری زبان اسپانیایی:

       مترجم رسمی در دارالترجمه ها

       مترجم کتبی و شفاهی برای شرکت های دولتی و خصوصی

       کار در وزارت نفت، وزارت امور خارجه، بخش های بین الملل شرکت های وارداتی و صادراتی

       مدرس زبان اسپانیایی

دوره های یادگیری زبان اسپانیایی

دوره های یادگیری زبان اسپانیایی

دوره های زبان اسپانیایی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک بر اساس منابع آموزشی NUEVO PRISMA ارائه می شوند. دوره ها به صورت ترمیک و با توجه به نیاز دانش پذیران برنامه ریزی شده اند.

سطوح یادگیری زبان اسپانیایی شامل موارد زیر است: 

سطح مقدماتی یا Espanol A1.1, Espanol A1.2, Espanol A1.3

سطح پیش متوسط یا Espanol A2.1, Espanol A2.2, Espanol A2.3

سطح متوسط یا   Espanol B1.1, Espanol B1.2, Espanol B1.3

سطح فوق متوسط یا   Espanol B2.1, Espanol B2.2, Espanol B2.3

سطح پیشرفته یا Espanol C1.1, Espanol C1.2, Espanol C1.3


متقاضیان محترم می توانند جهت اخذ مشاوره، تعیین سطح آنلاین و ثبت نام در دوره های زبان مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک تماس حاصل فرمایند.

لیست دوره ها

لیست اساتید

سوالات متداول

آخرین اخبار

مقالات