دوره تخصصی ویژه مدرسان زبان خارجی

فرم درخواست مشاوره

دوره تخصصی ویژه مدرسان زبان خارجی

دوره تخصصی ویژه مدرسان زبان خارجی

آشنایی با دوره تربیت مدرس

دوره های تربیت مدرس زبان های خارجی یا TTC که از عبارت Teaching Training course گرفته شده یکی از کاربردی ترین و پرطرفدارترین دوره ها نزد کسانی است که به تدریس زبان های خارجی علاقمند هستند.

این دوره در ایران سابقه ای طولانی دارد و در موسسات مختلف مانند شکوه، سیمین و کانون تدریس می شده است. در جال حاضر بسیاری از موسسات آموزش زبان های خارکی این دوره را نیز به متقاضیان ارائه می دهند.

دوره تخصصی ویژه مدرسان زبان خارجی


دوره تخصصی تربیت مدرس زبان انگلیسی

چگونه می‌توانید با دوره تربیت مدرس زبان وارد بازار کار شوید؟

کسانی که در این دوره ها نام نویسی می کنند می توانند پس از گذراندن دوره به مدرس زبان تبدیل شوند. گذراندن دوره های تربیت مدرس زبان های خارجی اهداف مختلفی برای دانش پذیران دارد. ارتقا سطح دانش زبان خارجی، ارتقا دانش و توانایی تدریس زبان های خارجی و تقویت شیوه های تدریس زبان از جمله مهترین آن هاست.

به علاوه به مدرسان زبان خارجی و به خصوص مدرس زبان انگلیسی همیشه نیاز است و همین امر باعث افزایش تقاضا برای شغل مدرسی زبان شده است. کسانی که به این حرفه علاقه دارند می دانند که همواره بازار این کار پر تقاضا است زیرا به پیشبرد اهداف انواع مشاغل و کیفیت آن ها چه در داخل کشور و چه خارج از کشور کمک شایانی خواهد کرد. همچنین مدرسان زبان انگلیسی می توانند در مدارس دو زبانه، مدارس غیر انتفاعی و آموزشگاه های زبان مشغول به کار شوند.


دوره های تربیت مدرس TTC

انواع دوره تربیت مدرس زبان خارجی

دوره های تربیت مدرس زبان خارجی انواع گوناگونی دارد. که شامل آموزش زبان به کودکان و بزرگسالان است. همچنین دوره های آمادگی آزمون آیلتس را نیز شامل می شود. در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک این دوره ها به متقاضیان ارائه می شود.


مدت دوره تربیت مدرس زبان

یکی از استانداردهای اصلی دوره تربیت مدرس TESOL  است. مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک یکی از نخستین آموزشگاه هایی است که به برگزاری این دوره مبادرت کرده است. در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک دوره های تربیت مدرس با رویکرد عملی و ارائه تمرینات کافی به دانش پذیران این رشته ارائه می شود. مدت زمان این دوره ها 180 ساعت است که متقاضیان پس از گذراندن این دوره ها مدرک مجتمع فنی تهران را دریافت می کنند که به تایید وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه می رسد.


مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزار کننده دوره های تخصصی تربیت مدرس زبان خارجی در ایران


لیست دوره ها

لیست اساتید

سوالات متداول

آخرین اخبار

مقالات