دوره آمادگی آزمون تافل

فرم درخواست مشاوره

دوره آمادگی آزمون تافل


تافل چیست 

در میان آزمون های معتبر زبان انگلیسی آزمون تافل معروف ترین و قدیمی ترین آن ها است. در دنیای در جال تحول و پیشرفت امروزی و لزوم برقراری ارتباط موثر بین المللی چه در زمینه تجارت، تحصیل و سفر؛ دانستن زبان انگلیسی از ضروری ترین مهارت ها محسئب می شود. بسیاری از دانشگاه های معتبر در سراسر دنیا برای ثبت نام به مدرک تافل نیاز دارید. با کسب نمذه قبولی در این آزمون چشم انداز وسیع تری پیش روی دانش پذیران قرار می گیرد.

 آمادگی آزمون تافل

تافل به چه معنا است

تافل TOEFL  که مخفف TEST OF ENGLISH AS A FOREGN LANGUAGE است هر ساله برگزار می شود و تعدادی از داوطلبان برای اخذ این مدرک در این آزمون شرکت می کنند. برای مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان یا تجارت و تحصیل به مدرک تافل نیاز خواهید داشت. آزمون تافل در 180 کشور دنیا به صورت همزمان برگزار می شود.


محتوای آزمون تافل

محتوای آزمون تافل تنها به صورت آکادمیک ارائه می شود. 


آزمون تافل در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

در آزمون تافل  که به صورت آکادمیک برگزار می شود سوالات چهار گزینه ای مطرح می شود و  به مدت چهار ساعت است.


آزمون تافل به سه صورت ذیل برگزار می شود:

 آزمون کتبی (PBT)

آزمون کامپیوتری (CBT)

 آزمون اینترنتی (iBT)


آزمون کتبی تافل در سال های اخیر، کمتر برگزار شد و جای خود را به آزمون های آنلاین داد. نمرات در آزمون اینترنتی محاسبه و به صورت آنلاین اعلام می شود. سر فصل های آزمون آنلاین تافل عبارتند از:


آزمون خواندن

در این بخش سوالات در مورد متن است. در آزمون تافل محتوای متون به صورت دانشگاهی است.


آزمون شنیداری

این بخش از آزمون در مورد شنیدن درست و تشخیص کلمات است و دارای شش متن خواهد بود.

 

آزمون صحبت کردن

در این آزمون که در شش بخش برگزار می شود سوالات آمیخته ای از بخش های نوشتاری، صحبت کردن و شنیداری است. دانش پذیران باید در مورد متنی که می شنوند نظر خود را بیان کنند.

 

آزمون نوشتاری

آزمون نوشتاری نیز در دو بخش برگزار می شود. یک قسمت شامل نوشتن مقاله به طور مستقل بوده و بخش دیگر ادامه متنی آکادمیک که ارائه شده است خواهد بود. در آزمون تافل نمرات از 120 محاسبه می شود. مدرک تافل 2 سال اعتبار دارد.  برای شرکت در آزمون تافل شما نیاز به آموزش آکادمیک و اصولی دارید. در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک دوره های آمادگی آزمون تافل با هدف ارتقا سطح دانش دانش پذیران از زبان انگلیسی برگزار می شود.


مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک مجری آزمون آمادگی تافل در ایران 


لیست دوره ها

لیست اساتید

سوالات متداول

آخرین اخبار

مقالات