دوره آمادگی آزمون آیلتس

فرم درخواست مشاوره

دوره آمادگی آزمون آیلتس


دوره آمادگی آزمون آیلتس جنرال (کاری) و آیلتس آکادمیک (دانشگاهی)

دوره های آمادگی آزمون آیلتس 

 دوره های آمادگی آزمون آیلتس

دوره های آیلتس مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

آزمون آیلتس در زمینه های مهاجرت، تحصیل، کسب ویزای کاری به کشورهای دیگر عاملی بسیار مهم است. پذیرش در دانشگاه های معتبر جهان منوط به کسب رتبه بالا در آزمون آیلتس است. کسانی که قصد مهاجرت تحصیلی، کاری و پذیرش در دانشگاه را دارند به درصد نمره قبولی در این آزمون نیاز دارند. تنوع در آزمون های مختلف زبان انگلیسی باعث می شود که قبولی در این آزمون ها به نیازی جهت اهداف شغلی و تحصیلی آینده تبدیل شود.  آزمون های آیلتس از طریق سه مرجع معتبر دانشگاه کمبریج، آی دی پی استرالیا و بریتیش کنسول برگزار می شود. از کاربردهای مهم مدرک آیلتس مهاجرت دائم، ادامه تحصیل و تجارت و کسب و کار است.


معرفی دوره های آمادگی آزمون آیلتس مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

دپارتمان زبان خارجی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک اقدام به برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس در ایران کرده است. دانش پذیران می توانند بر اساس هدف آموزشی خود در آزمون جنرال یا آکادمیک شرکت کنند. دوره های آمادگی آزمون آیلتس در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک از 4 دوره به مدت 8 ماه تشکیل شده است که بسته به نیاز متقاضیان برنامه ریزی شده اند.


دوره اول آمادگی آزمون آیلتس: pre-IELTS

پیش نیاز این دوره داشتن سطح متوسط زبان انگلیسی که معادل B1 چارت اروپایی است می باشد. در پایان این دوره دانش پذیران باید به نمره 5.5 برای قبولی دست یابند. این دوره در طی 20 جلسه در 60 ساعت برگزار می شود.


دوره دوم آمادگی آزمون آیلتس: IELTS +6

پیش نیاز این دوره داشتن سطح آیلتس با نمره حدود 5.5 است. این دوره به مدت 60 ساعت و در طول 2 ماه برگزار خواهد شد. در پایان دوره زبان آموزان باید نمره 6 یا بالاتر کسب کنند.

دوره آمادگی آزمون آیلتس جنرال (کاری) و آیلتس آکادمیک (دانشگاهی)

دوره سوم آمادگی آزمون آیلتس: IELTS Preparation Course

پیش نیاز این دوره داشتن سطح آیلتس با نمره 6 یا سطح پیشرفته مجتمع فنی تهران است. این دوره به مدت 51 ساعت و در طول 2 ماه برگزار می شود.

 

دوره چهارم آمادگی آزمون آیلتس: IELTS +7

پیش نیاز این دوره داشتن سطح آیلتس با نمره حدود 6.5 است. این دوره به مدت 51 ساعت و در طول 2 ماه به دانش پذیران ارائه می شود. در پایان این دوره از زبان آموزان انتظار می رود نمره 7 و بالاتر کسب کنند. کسب این نمره باعث پذیرش در دانشگاه های معتبر می شود. 


دوره های آیلتس مجتمع فنی تهران

در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک آموزش دوره های آیلتس با اساتید مجرب و به روزترین متدها و سرفصل ها انجام می شود.

آموزش به صورت حضوری و آنلاین است. همچنین شرکت در دوره های آزمون آزمایشی آیلتس و دریافت تحلیل نمرات به صورت رایگان انجام می شود. در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک محتوای اختصاصی دپارتمان زبان ارائه شده و همچنین شرکت کنندگان توسط کارشناسان دوره منتورینگ و همراهی می شوند.


افزایش درصد قبولی آزمون آیلتس با ثبت نام در دوره های آمادگی آزمون آیلتس مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

آزمون آیلتس بر 4 مهارت زبان انگلیسی یعنی خواندن، نوشتن، مهارت شنیداری و صحبت کردن تمرکز دارد. با ثبت نام در دوره های آمادگی آزمون آیلتس در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می توانید از مزایای بررسی دقیق از هدف و نیاز یادگیری مرتبط، آموزش حضوری و آنلاین، تحلیل روند آموزش، تعیین سطح و پیشبرد اهداف آزمون، انجان تست های تشخیصی و تمرینی، برنامه روزانه برای هر مهارت زبانی، دریافت بازخورد استاد در جهت ارتقا سطح یادگیری و استفاده از محتوای معتبر و به روز برخوردار شوید.

 در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک امکان بهره گیری از مشاوره رایگان برای آزمون آیلتس فراهم آمده است.
لیست دوره ها

لیست اساتید

سوالات متداول

آخرین اخبار

مقالات