آموزش زبان چینی و کره ای

فرم درخواست مشاوره

آموزش زبان چینی و کره ای

یادگیری زبان چینی 

با توجه به حجم بالای تجاری ایران و چین، مترجمان ایران زبان چینی، همواره از بازار کار خوبی برخوردارند. یادگیری زبان چینی علاوه بر داشتن مزایای اقتصادی بسیار، دریچه ای است که به ادبیات و هنر و زبان غنی کشور چین که جذابیت نامحدودی دارد و فرهنگ شرق آسیا را با غنای خود تحت تاثیر خود قرار داده است. 

مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، مفتخر است با آموزش های حرفه ای و جامع زبان چینی میزبان شما علاقمندان یادگیری این زبان پرکاربرد باشد.

یادگیری زبان چینی

یادگیری زبان کره ای

امروزه بیش از هر زمان دیگر یادگیری زبان کره ای در میان ما ایرانی ها به خصوص نوجوان و  جوان ها داغ شده است. چه به خاطر علاقه به آیدل های کره ای و داشتن رویای آیدل شدن، یا برای تجارت و کار با شرکت های بسیاری که با کشور کره جنوبی داد و ستد می کنند، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، میزبان شما عزیزان به یادگیری زبان کره ای است. 


مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک دوره‌ های آموزش زبان چینی با کیفیت استاندارد و تمرکز بر چهار مهارت اصلی (خواندن، نوشتن، گفتار، شنیدار) را برگزار می کند. این دوره‌ها با همکاری اساتید مجرب و ماهر برگزار می‌شوند. دوره های آموزش زبان چینی در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک با هدف آشنا کردن زبان آموزان با فرهنگ و گویش چین برگزار می شود. همچنین این دوره ها باعث آمادگی متقاضیان برای مهاجرت، تحصیل و گردشگری در چین می شود. زبان آموزان می توانند با شرکت در این دوره ها و کسب مدارک مورد نیاز افق های روشنی در زمینه های مختلف ایجاد کنند. شرکت در این دوره‌ها با توجه به تضمین کیفیت، پشتیبانی فعال و تضمین کلاس‌ها، به شما این امکان را می‌دهد که با تعهد به زمان‌بندی، به سرعت به اهداف یادگیری زبان چینی خود برسید. در این دوره ها با بهره گیری از اساتید مجرب و با تجربه می توانید به اهداف شغلی و فرصت های مختلف جدید در آینده دست یابید.


یادگیری زبان کره ای

تاریخچه زبان کره ای

زبان کره ای که به نام هانگول نیز شناخته می شود در کشورهای کره جنوبی و کره شمالی و همچنین چین استفاده می شود. در گذشته زبان کره ای از حروف چینی استفاده می شد که یادگیری آن ها بسیار زمانبر و مشکل بود. بنابراین از سال 1443 میلادی حروف کره ای برای این زبان ساخته شد. به طور کلی یادگیری زبان کره ای بسیار ساده تر از زبان های ژاپنی و چینی است. امروزه نیز برخی واژگان و آوا های زبان چینی در کره ای هم استفاده می شود. به دلیل نزدیکی این دو زبان مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک به برگزاری توام این زبان ها مبادرت کرده است. در طوی سال ها فرهنگ و زبان کره دستخوش تحولات بسیاری بوده است و همچنین تجارت گسترده با چینی ها و تاثیر فرهنگ چین بر کره بر زبان کره ای نیز از دلایل نزدیکی ساختارهای زبانی آنان بوده است به نحوی که بسیاری از واژگان چینی-کره ای مصطلح هستند. 

یادگیری زبان کره ای

آموزش زبان کره ای

چرا زبان کره ای؟

امروزه به دلیل گسترش تجارت و همچنین نیاز به مهاجرت به کشورهای خارجی یادگیری زبان بسیار حائز اهمیت شده است که زبان کره ای نیز از این امر مستثنی نیست. یادگیری زبان های اروپایی به دلیل پایه حروف لاتین ساده تر بنظر می رسد و از سوی دیگر یادگیری زبان های آسیایی به نظر مشکل هستند.


دلایل لزوم یادگیری زبان کره ای

کره کشوری امن و مناسب برای تحصیل

کره جنوبی از نظر آموزش و تحصیل جزو پیشرو ترین کشورها محسوب می شود. دانشگاه های کره جنوبی دارای رتبه بین المللی و اعتبار قابل توجهی در دنیا هستند. یادگیری زبان کره ای باعث می شود بتوانید در رقابت های بورسیه دولتی شرکت کرده و یا در دانشگاه مورد نظرتان پذیرفته شوید.


امکان کار یا همکاری با شرکت های کره ای به عنوان مترجم کره ای-فارسی زبان

زبان کره ای بر خلاف چیزی که در ظاهر به نظر می رسد بسیار ساده است و از آن جایی که کره جنوبی یکی از قدرت های اقتصادی آسیا محسوب می شود فرصت های شغلی گوناگونی پیش رویتان قرار می گیرد. همچنین به عنوان مترجم زبان کره ای می توانید کسب درآمد کنید.


در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک دوره های آموزش زبان چینی و کره ای با استفاده ازاساتید حرفه ای و با تجربه ارائه می شود.

لیست دوره ها

لیست اساتید

سوالات متداول

آخرین اخبار

مقالات