آموزش ایتالیایی

فرم درخواست مشاوره

آموزش ایتالیایی

آموزش زبان ایتالیایی

سوای جذابیت های تاریخی کشور ایتالیا برای ما ایرانی ها، دادن بورس تحصیلی رایگان به غیر ایتالیایی زبان ها، این کشور را به مقصدی تحصیلی از سرتاسر دنیا به خصوص کشورهایی مانند ایران تبدیل شده است. 

امروزه دانشجویان ایرانی بسیاری در کشور زیبا و تاریخی کشور ایتالیا تحصیل می کنند که به واسطه یادگیری زبان ایتالیایی است. مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک مفتخر است که با استادهای درجه یک، کادر مشاوره حرفه ای و در محیطی زیبا میزبان شما عزیزان و علاقمندان به یادگیری زبان ایتالیایی است. 

آموزش زبان ایتالیایی

دوره های آموزش زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی یکی از زیباترین و پرکاربرد ترین زبان های دنیا است. زبان ایتالیایی ریشه لاتین دارد و از زبان های رومی مخسوب می شود. زبان ایتالیایی گسترش بسیار زیادی در زمینه ادبیات، هنر، سینما و کسب و کار دارد. همچنین برای افرادی که قصد مهاجرت به ایتالیا را دارند حائز اهمیت است.


چرا باید زبان ایتالیایی را بیاموزیم؟

زبان ایتالیایی در ایتالیا و قسمت هایی از سوئیس استفاده می شود. یادگیری زبان ایتالیایی به دلیل این که از شاخه های زبان رومی و لاتین و یونانی است باعث می شود تا زبان های اسپانیایی و فارنسوی و پرتغالی را نیز به راحتی فرا بگیرید. همچنین باعث ایجاد فرصت های شغلی می شود و برای مهاجرت به این کشور یک ضرورت محسوب می شود.

ایتالیا به دلیل سابقه کهن در ادبیات، هنر و تمدن غنی مقصد گردشگری بسیار مطلوبی محسوب می شود. دانستن این زبان تجربه مسافرت به این کشور را پربارتر کرده و می توانید با مردم محلی ارتباطی نزدیک تر داشته باشید. 


نحوه برگزاری دوره های آموزش زبان ایتالیایی در مجتمع فنی تهران

دوره های آموزشی زبان ایتالیایی در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک به صورت ترمیک و بازه های زمانی متنوع متناسب با نیاز فراگیران برگزار می شود.


منابع مورد استفاده در آموزش زبان ایتالیایی

منابع مورد استفاده در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک از مجموعه کتاب های NUOVO ESPRESSO هستند که از معتبرترین منابع در این زمینه است. در این دوره مهارت های چهارگانه زبان یعنی شنیداری، دیداری، خوانش و نوشتن به زبان آموزان ارائه می شود که از سطوح مبتدی تا پیشرفته است.


دوره های آموزش زبان ایتالیایی سطح مقدماتی A1

دوره های آموزش زبان ایتالیایی سطح مقدماتی A1

دوره آموزش مقدماتی زبان ایتالیایی سطح مقدماتی A1 در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک در دو دوره ITALIAN1 و ITALIAN2 برگزار می شود. در این دوره فراگیران با آموزش های مقدماتی ساختار زبان و واژگان آشنا خواهند شد. در دوره دوم فراگیران ساختارها و آموزش های محاوره پیچیده تر را می آموزند.


دوره های آموزش زبان ایتالیایی سطح پیش متوسط A2

در این دوره که به صورت مکمل آموزش های مقدماتی است فراگیران می توانند پس از پایان دوره مقدماتی در این سطح به یادگیری زبان ایتالیایی ادامه دهند. در این دوره گرامر پیچیده تر و تخصصی تر آموزش داده می شود.


دوره های آموزش زبان ایتالیایی سطح متوسط B1

این دوره در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک در دو دوره ITALIAN5 و ITALIAN6 و برای ارتقا توانایی های بیانی و برقراری ارتباط موثر برگزار می شود. همچنین در دوره ITALIAN5  دستور زبان پیشرفته و واژگان تخصصی آموزش داده می شود.

در دوره ITALIAN6 با تاکید برارتقا سطح دانش فراگیران، آموزش های عملی و استفاده از زبان ایتالیایی روان در مکالمات روزمره به زبان آموزان آموزش های مورد نیاز ارائه می شود.

دوره های آموزش زبان ایتالیایی سطح فوق متوسط B2

دوره های آموزش زبان ایتالیایی سطح فوق متوسط B2

در این دوره که در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک ارائه می شود پس گذراندن دوره های مقدماتی و پیش نیاز وارد سطوح ITALIAN7، ITALIAN8 و ITALIAN9 می شوند. که در این دوره ها نیز آکوزش ها تخصصی تر خواهند بود. پس از گذراندن این دوره ها زبان آموزان به راحتی می توانند وارد دنیای زبان ایتالیایی و به طبع آن فرصت های شغلی و توریستی جدید خواهند شد. 


آزمون زبان ایتالیایی CELI 

این آزمون در مجتمع فنی تهران انجام خواهد شد که به زبان آموزان امکان می دهد تا مهارت های زبان ایتالیایی را در سطح بین المللی نیز ارتقا و تثبیت کنند.


دوره آموزش زبان ایتالیایی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک و امکان مهاجرت

ایتالیا کشوری زیبا و دارای پتانسیل های بسیار شغلی، تحصیلی و گردشگری است. بنابراین دانستن این زبان در این زمینه ها می تواند باعث موفقیت فراگیران در زمینه مورد نظرشان شود. در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک امکان ارتقا سطح آموزشی زبان ایتالیایی برای متقاضیان فراهم آمده است تا در دستیابی به اهداف مختلف فراگیران کمکی ارزشمند ارائه دهد.

مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک با سابقه طولانی در آموزش زبان های خارجی و بهره گیری از اساتید مجرب در زمینه آموزش زبان ایتالیایی دوره های مقدماتی تا پیشرفته را به متقاضیان عزیز در بازه های زمانی مختلف ارائه می دهد.


گروه زبان ایتالیایی دپارتمان زبان مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

لیست دوره ها

لیست اساتید

سوالات متداول

آخرین اخبار

مقالات