آموزش امنیت شبکه و اطلاعات

فرم درخواست مشاوره

آموزش امنیت شبکه و اطلاعات

برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید.


آموزش امنیت شبکه و اطلاعات


آموزش امنیت شبکه و اطلاعات

در سال های گذشته، هدف  آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونکبرگزاری دوره های با کیفیت در حوزه آموزش امنیت شبکه و اطلاعات بوده و هست. دوره های آموزشی Security ،PWK، CEH، Security pack در این راستا تعریف شده اند که در ادامه به آن ها می پردازیم:

دوره SecurityPack در مجتمع فنی ونک به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. این دوره ها از استادهای باتجربه و نام آشنای مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک بهره مند هستند. دانش پذیران در این دوره با انواع شیوه های هک و نفوذ به سیستم های کامپیوتری آشنا می شوند و راه های مقابله با آن ها را می آموزند. تمام سرفصل های این دوره به صورت عملی در کلاس های مجهز مجتمع فنی ونک برگزار می شود. در کلاس های آنلاین هم تمام موارد کلاس های حضوری به دانش پذیران آموزش داده می شود. 


سرفصل های دوره SecurityPack

در آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک 

- Security:آموزش و یادگیری مبانی امنیت

- CEH(هکر قانونمند): ارائه شده توسط شرکت EC-Council . هدف از برگزاری آن، آشنايی متخصصان امنيتی با روش ها، تکنيک ها و ابزارهای مورد استفاده نفوذگران است.

- Linux: آشنایی با سرویس ها، دستورات مهم سیستم عامل لینوکس و پیکربندی کرنل و دورزدن مجوزهای لینوکس

- PWK(تست نفوذ):  تکنیک های ارزیابی امنیتی و تست نفوذ به سرورها و کلاینت ها و وب سایت ها مطالبی از پایه تا سطوح پیشرفته و روش های تست نفوذ به شبکه های داخلی، روترها و شبکه های وایرلس. 

 

یکی از اصلی ترین دغدغه های سازمان ها امنیت داده های آن هاست. پکیج آموزشی آشنایی با امنیت اطلاعات و تست نفوذ پذیری، با تمرکز کامل بر مباحث  امنیت سیستم های رایانه ای به دانشجویان کمک می کند که علاوه بر شناخت کامل حملات مهم امنیتی و اجرای آن ها، بتواند جلوی این حملات را نیز بگیرد. این دوره به تربیت متخصصان مقابله با هک می پردازد.


آموزشگاه  مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک  برگزارکننده تمامی دوره های اموزشی، با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدرک معتبر  می باشد.

 

برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید.

☎  یا با شماره تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی 130 تماس بگیرید

🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

لیست دوره ها

لیست اساتید

سوالات متداول

 • کلاس ها حضوری هستند؟

  این دوره به صورت حضوری و آنلاین است.

 • در پایان دوره چه مدرکی دریافت می کنم؟

  مدرک قابل استعلام و ترجمه مجتمع فنی تهران

 • در این دوره چه مطالبی آموزش داده می شود؟

  ادانش پذیران در این دوره با انواع شیوه های هک و نفوذ به سیستم های کامپیوتری آشنا می شوند و راه های مقابله با آن ها را می آموزند.

 • مشاوره رایگان هم دارین؟

  بله، مشاوره رایگان توسط کارشناس دوره ارائه می شود.


آخرین اخبار

مقالات