آموزش ترکی استانبولی

فرم درخواست مشاوره

آموزش ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی 

آموزش زبان ترکی استانبولی


کشور ترکیه به واسطه مرزهای وسیع جغرافیایی با کشور عزیزمان، همین طور به واسطه دوستی و همزیستی تاریخی دو کشور، در طول تاریخ، مقصد بسیاری از ایرانی ها بوده است.  امروز ترکیه کشوری صنعتی و پیشرفته است که در بخش های صنعت، مسکن، سرمایه گذاری و توریسم مورد توجه ما ایرانی ها است. یادگیری زبان ترکی استانبولی برای ورود به این دنیای پر سود و جذاب، یکی از الزامات است. مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک مفتخر است با سال ها تجربه در خصوص آموزش زبان ترکی استانبولی، به مانند گذشته میزبان شما علاقمندان به یادگیری زبان پرکاربرد ترکی استانبولی است. 


آموزش زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی در جهان ریشه طولانی داشته و اقوام مختلفی در کشورهای گوناگون به این زبان صحبت می کنند. این زبان در حدود 100 کشور جهان رواج دارد و به همین دلیل یادگیری این زبان می تواند درهای کشورهای گوناگون را به روی زبان آموزان بگشاید. با یادگیری این زبان علاوه بر تدریس این رشته می توانید در زمینه مترجمی هم فعالیت کنید که کاری پولساز برای دانشچویان محسوب می شود. همچنین برای مهاجرت تحصیلی یا شغلی میتوان به عنوان مترجم ارگان ها یا تاجران فعال صنعتی همکاری داشت. زبان ترکی بسیار شیرین و روان بوده و به سبب آوایی بودن این زبان یادگیری آن آسان است. در دپارتمان زبان های خارجی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک دوره های کامل آموزش زبان ترکی استانبولی برگزار می شود.


کاربرد و مزایای آموزش زبان ترکی استانبولی

ترکیه در همسایگی ایران قرار دارد و همین امر آن را به مقصدی مطلوب برای مهاجرت، گردش و تجارت تبدیل ساخته است. به همین دلیل یادگیری زبان ترکی استانبولی عاملی مهم در موفقیت پروژه های مختلف خواهد بود. همچنین سفر به ترکیه نیازی با ویزا ندارد و این امر لزوم یادگیری زبان ترکی استانبولی را دو چندان کرده است. زبان ترکی استانبولی در کشورهایی مانند: قبرس شمالی، قسمت‌هایی از عراق، یونان، بلغارستان، جمهوری مقدونیه، آلبانی و بخش‌هایی از اروپای شرقی کاربرد دارد. با یادگیری آین زبان می توانید با اقوام مختلف ترک زبان ارتباط برقرار کنید به علاوه امکان مهاجرت، سفر و تجارت این کشورها فراهم شده و فرصت اشتغال به عنوان مترجم و مدرس نیز وجود دارد.


مزایای آموزش زبان ترکی استانبولی

شاخه‌های زبان ترکی

زبان ترکی استانبولی نیز مانند هر زبان کهن دیگر شاخه ها و گویش ها و لهجه های مختلفی دارد. مهم تری و چر طرفدار ترین آن ها در زبان ترکی، ترکی استانبولی است. 3 کتاب مرجع برای یادگیری زبان ترکی استانبولی وجود دارد: کتاب Hitit، کتاب Istanbul و کتاب Yedi iklim هستند. این کتاب ها صفر تا صد آموزش زبان ترکی استانبولی را شامل می شوند که در 3 جلد در سطوح A، B و C هستند.


دلایل مهم یادگیری آسان زبان ترکی

به طور کلی زبان ترکی استانبولی به سبب نوع جغرافیا و اقوام و گویش های محلی با زبان فارسی نزدیکی تاریخی دارد و به همین دلیل یادگیری این زبان برای فارسی زبانان به مراتب آسان تر است. به علاوه زبان ترکی استانبولی قوائد و دستور زبان و به دلیل استفاده از حروف لاتین املای ساده دارد. 


اهمیت آموزش زبان ترکی استانبولی برای تحصیل در ترکیه

آموزش زبان ترکی استانبولی به دلایل مختلف که در بالا ذکر شد به فاکتوری مهم برای موفقیت در مهاجرت، تحصیل و تجارت بدل شده است. برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه دانستن زبان ترکی استانبولی به برگ برنده ای برای موفقیت تبدیل شده است. زیرا بهترین رشته های ارائه شده در دانشگاه های این کشور به زبان ترکی استانبولی تدریس می شوند. 

به دلیل پایین بودن هزینه تحصیل و برخورداری از ویزای کشورهای مختلف جهان به سبب اقامت در ترکیه و امکان اخذ اقامت دائم این کشور به مقصدی مناسب برای ایرانیان تبدیل شده است و این امر یادگیری زبان تکی استانبولی را به امری ضروری تبدیل می کند.


مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزار کننده دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی در ایرانلیست دوره ها

لیست اساتید

سوالات متداول

آخرین اخبار

مقالات