آموزش آلمانی

فرم درخواست مشاوره

آموزش آلمانی

دوره آموزش زبان آلمانی

چه برای تحصیل و چه برای کار و چه برای زندگی، کشور آلمان یکی از ایده آل ترین مقاصد در تمام دنیا است. آلمان کشوری صنعتی است که همواره از بالاترین رشدهای اقتصادی در سراسر دنیا داشته است و همواره نیازمند نیروی کار و متخصصان است. 

امروزه ایرانی های زیادی هستند که در کشور آلمان مشغول به تحصیل و کار هستند و رمز کلیدی این کار، یادگیری زبان آلمانی است. نگرانی سختی های یادگیری زبان آلمانی نباشید، ما اینجا در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، سال هاست که در زمینه آموزش کاربردی زبان آلمانی نامی آشنا هستیم. با شرکت در کلاس های آلمانی مجتمع فنی ونک، یک بار برای همیشه این زبان زیبا را یاد بگیرید. 

دوره آموزش زبان آلمانی

ابر اقتصاد آلمان و تشنگی برای نیروی کار

همانطور که می دانید اقتصاد آلمان از بزرگ ترین اقتصادهای دنیا بوده و هست. و بر خلاف بسیاری از کشورهای اروپایی که با مشکلات زیاد اقتصادی و به طبع آن نبود شغل مواجه هستند از وضع اقتصادی مناسبی برخوردار است. نیاز به نیروی کار خارجی در سال های گذشته و احتمالا سال های پیش رو، آلمان را یکی از بهترین مقصدهای مهاجرت کرده است. آلمان همه ساله میزبان مهاجران از سرتاسر دنیا است و ایرانی های بسیاری در این کشور موفق شده اند. چه به عنوان نیروی کار و چه به عنوان سرمایه گذار و محصل. 


تحصیل ارزان و مقرون به صرفه در آلمان

تحصل در آلمان بسیار مقرون به صرفه است و امکانات رفاهی عمومی بسیاری برای دانشجویان در نظر گرفته می شود. تخفیف های بسیاری  برای خدمات حمل و نقل گرفته تا سینما و تئاتر و گالری های هنری، بیمه ها، امکانات تفریحی فراوان برای دانشجویان در آلمان در نظر گرفته می شود. 

با این که هزینه زندگی در شهرهای دانشگاهی آلمان پایین تر از سایر شهرها است، اما دانشجویان در آلمان می توانند کار پاره وقت داشته باشند و درآمد داشته باشند. شهریه دانشگاه های آلمان بسیار پایین و در بعضی نزدیک به صفر است. پایه و اساس ورود به دانشگاه های آلمان تسلط نسبی به زبان آلمانی است. 


لزوم مدرک زبان آلمانی

چه برای تحصیل، چه برای کار و یا سرمایه گذاری و زندگی در آلمان، شما نیاز به تسلط بر زبان آلمانی دارید. سطح پیشرفت شما در هرکدام از موارد گفته شده بسته به میزان تسلط شما بر این زبان شیرین دارد. سطح زبان آلمانی شما در تمام گزینش ها مدنظر قرار می گیرد. 

در نتیجه قبل از هر اقدام برای کشور آلمان، شروع به یادگیری زبان آلمانی بسیار ضروری است. نداشتن تسلط به سطح حداقل متوسطی از زبان آلمان برای ویزای این کشور ضروری است..


اهداف دوره های آموزش زبان آلمانی 

چهار اصل طلایی آموزشی در دوره های زبان آلمانی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک در نظر گرفته شده است. این چهار مهارت شامل خواندن، شنیدن، نوشتن و مکالمه هستند. پس از گذارندن دوره های آلمانی مجتمع فنی تهران شما برای تعامل های روزمره ی زبان آلمانی آماده می شوید. آشنایی با فرهنگ و ادبیات آلمانی نیز بخشی از آموزش های این دوره است. 


سطح پیشرفته زبان آلمانی 

این سطح برای کسانی که می خواهند به آلمان مهاجرت کنند مناسب است. چرا که در کنار موارد عمومی زبان آلمانی، مکالمه های مورد نیاز برای دانشگاه، کار در ادارات، استخدام و  مصاحبه های شغلی به زبان آلمانی و دیگر جنبه های مورد نیاز برای زندگی در کشور آلمان ضروری است متمرکز است. آموزش زبان آلمانی به دو شکل حضوری و آنلاین

در مجتمع فنی تهران

علاوه بر کلاس های جذاب حضوری، شما می توانید در دوره های آنلاین آموزش زبان آلمانی ما نیز شرکت کنید. اگر به هر دلیلی امکان حضور کلاس های حضور آموزش زبان آلمانی را ندارید، نگران نباشید، به راحتی در دوره های آنلاین شرکت کنید تا از رشد و پیشرفت و مقاصد خود جا نمانید. 

همچنین امکان شرکت در کلاس های آموزش زبان آلمانی به صورت تلفیقی هم وجود دارد که ترکیبی از دو بخش حضوری و آنلاین است. 

بهره گیری از استادهای با تجربه که هم حضوری و هم به صورت آنلاین در کنار شما دانشپذیران زبان آلمانی یکی دیگر از ویژگی های دوره های آموزش زبان آلمانی مجتمع فنی تهران است. یکی دیگر از امکانات کلاس های زبان آلمانی ما، برگزاری کلاس های رفع اشکال و برگزاری بحث های آزاد است. در این بخش به تمامی سوال های شما عزیزان در خصوص دوره پاسخ داده می شود تا هیچ نقطه تاریکی برای شما عزیزان باقی نماند. در این بخش باعث نهایت تاثیر و ته نشین شدن آموزش های شما می شود. 

آموزش از طریق ویدیوهای آموزشی، جزوه های آموزشی، فایل های صوتی و تمرین های آنلاین و برگزاری آزمون های هوشمند است که طور جامعی برای آماده سازی کامل شما طراحی شده اند. 


منابع آموزشی در دوره آموزش زبان آلمانی 

در مجتمع فنی تهران 

کتاب MENSCHEN مرجع اصلی آموزش های زبان آلمانی در آموزشگاه زبان مجتمع فنی تهران است. 

این کتاب که توسط انتشارات هوئبر منشتر می شود، یکی از موثرترین و معروف ترین کتاب های آموزش زبان آلمانی است. انواع تمرین های جذاب برای یادگیری واژگان آلمانی، اصطلاحات پر کاربرد در این زبان، همین طور تمرین های موثر شنیداری و نوشتاری است. همین طور در برداشتن فرهنگ آلمانی در این دوره ها باعث آشنایی هر چه بهتر شما با کشور و مردم آلمان می شود. 

کتاب Menschen علاوه بر تمرکز به مهارت های چهارگانه مورد نیاز با بهره گیری از فیلم و دیودی و فایل های مالتی مدیا آموزش شما را بسیار روان تر می کند. انواع بازی های آموزش زبان آلمانی و اسلایدهای آموزشی که در این کتاب در نظر گرفته شده باعث یادگیری راحت و تقویت هرچه بیشتر زبان آلمانی شما می شود. 


سطوح مختلف زبان آلمانی و آزمان ها

سطوح مختلف زبان آلمانی و آزمان ها

.امتحان DSH (Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang)

آزمون زبان آلمانی DSH  برای ورود به دانشگاه‌ها، امتحانی استاندارد برای اعتبار سنجی سطح زبان شما به خصوص برای دانشگاه های آلمان ایجاد شده است. این آزمون از چهار بخش خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شیدن تشکیل شده است. هر سال 4 بار این آزمون برگزار می شود و مانند دیگر آزمون های بین المللی یسایر زبان ها حالت از پیش تعریف شده ای ندارد و می تواند از آموزشگاهی به آموزشگاه دیگر تفاوت کند. با این حال ما الگوهای مشترک آن ها را به شما می آموزیم. در این آزمون سطح زبان آلمانی شما از یک تا سه نمره می گیرد. برای قبول شدن در دانشگاه های آلمان، حداقل نمره 2 این آزمون لازم است. توجه کنید که این مدرک از راه های اصلی و قوی ورود به دانشگاه های آلمان است و متاسفانه در ایران برگزار نمی شود. 


سطح آلمانی telc Deutsch B1/B2/C1/C2

آزمون‌های telc Deutsch B1 تا C2 از جمله استانداردهای معتبر بین‌المللی برای سنجش میزان تسلط افراد بر زبان آلمانی هستند. این آزمون‌ها توسط موسسه بین‌المللی آموزش زبان telc طراحی شده‌اند و دارای اعتبار بالایی در سراسر دنیا هستند. طیف آزمون‌های telc Deutsch متناسب با سطوح مختلف زبانی از B1 تا C2 طرح‌ریزی شده است.


در این آزمون‌ها میزان تسلط بر مهارت‌های نوشتاری، شفاهی، شنیداری و خواندن بر اساس استاندارد مشترک اروپایی سنجیده می‌شود. آزمون‌های telc معمولا به صورت آزمون حضوری برگزار می‌شوند. افرادی که نمره قبولی در این آزمون‌ها بگیرند، مدرک بین‌المللی استانداردی در زمینه تسلط بر زبان آلمانی دریافت می‌کنند که در بسیاری از کشورها از جمله آلمان مورد پذیرش است. دوره آنلاین زبان آلمانی به صورت ویژه برای این آزمون هم در مجتمع فنی تهران برگزار می‌شود.


سطح ÖSD (Österreichisches Sprachdiplom Deutsch) B1/B2/C1/C2

آزمون ÖSD که مخفف Österreichisches Sprachdiplom Deutsch می‌باشد، یکی دیگر از آزمون‌های معتبر بین‌المللی سنجش توانایی زبان آلمانی است که دارای اعتبار زیادی در کشورهای اروپایی به ویژه اتریش است.  این آزمون نیز همانند آزمون‌های telc و TestDaF بر اساس سطوح مشترک اروپایی از A1 تا C2 طراحی شده است و توانایی افراد را در مهارت‌های مختلف زبان آلمانی سنجش می‌کند. داوطلب با قبولی در این آزمون، گواهینامه ÖSD معتبری دریافت می‌کند که در بسیاری از کشورها به عنوان مدرک رسمی پذیرفته می‌شود. بنابراین این آزمون نیز یکی از متداول‌ترین استانداردهای سنجش سطح تسلط بر زبان آلمانی به شمار می‌آید.


دوره ویژه آموزش فشرده زبان آلمانی

دوره ویژه آموزش فشرده زبان آلمانی 

دوره ویژه VIP فشرده آموزش زبان آلمانی که توسط مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک ارائه می‌شود، امکان یادگیری سریع و متمرکز زبان آلمانی را برای علاقه‌مندان فراهم می‌کند. این دوره با برنامه‌ریزی دقیق و بهره‌گیری از نوآوری‌های آموزشی، فرایند کسب مهارت‌های زبانی را تسریع می‌بخشد.


دوره VIP در مدت زمان یکسال، امکان فراگیری سطوح A1 تا B1 زبان آلمانی را به صورت فشرده فراهم می‌آورد. با گذراندن 51 ساعت درسی در 11 هفته، فراگیر می‌تواند هر یک از سطوح مذکور را به اتمام برساند و مدرک رسمی آن سطح را دریافت کند. برای تحقق این امر، برنامه‌ریزی ویژه‌ای صورت گرفته تا با تمرکز بر نکات کلیدی، فشرده‌سازی محتوا و به کارگیری روش‌های آموزشی نوآورانه، یادگیری حداکثری در زمان محدود میسر گردد. دپارتمان آلمانی مجتمع فنی تهران نقش خود را به عنوان موسسه تخصصی زبان آلمانی به بهترین شکل ایفا می‌کند پس فرصت یادگیری را از خود نگیرید
 

لیست دوره ها

لیست اساتید

سوالات متداول

آخرین اخبار

مقالات