آموزش انگلیسی

فرم درخواست مشاوره

آموزش انگلیسی


امروزه یادگیری زبان انگلیسی از نان شب هم واجب تر شده است و یادگیری آن پیش از همیشه برای همه ی دنیا به خصوص ما ایرانی ها که در این بخش خاص نیاز به ممارست ویژه داریم. نگاهی به کشور هند بیندازیم! به لطف فراگیری زبان انگلیسی بیشتر شغل های به خصوص مدیریتی در سرتاسر دنیا به آن ها تعلق گرفته است. 

یکی از دلایل عقب ماندگی ما در یادگیری زبان انگلیسی شاید سیستم های ضعیف آموزشی در مدارس، برخی آموزشگاه ها و باورهای عمومی مبنی بر سخت بودن یادگیری زبان انگلیسی است. مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک مفتخر است که با سال ها آموزش زبان انگلیسی با متدهای کاملا کاربردی و عملی و به وسیله مدرسان برتر خود، نقشی پر رنگ در ارتقا یادگیری زبان های بین المللی به شما عزیزان داشته است. 

آموزش زبان انگلیسی

مجتمع فنی تهران

مفتخر هستیم که میزبان شما در دوره های آموزش زبان انگلیسی باشیم. آموزش زبان انگلیسی در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک به سه روش حضوری، آنلاین و تلفیق این دو برگزار می شود. دوره های حضوری در فضای زیبا و بزرگ مجتمع فنی ونک برگزار می شوند و دوره های آنلاین علاوه بر زمان کلاس، ضبط می شوند و در حساب کاربری شما قابل بازبینی هستند. زمان بندی کلاس ها از تنوع بسیاری برخوردار است و برای شاغلان، محصلان، خانم های خانه دار و خلاصه اکثر گروه های سنی و در موقعیت های مختلف مناسب هستند. 

در دوره های تلفیقی یا بلندد که ترکیبی از کلاس های حضوری و آنلاین است می توانید از محتوایی آموزش زبان انگلیسی که توسط مدرس ها و کارشناس های زبده مجتمع فنی تهران تهیه شده است و به طور آفلاین قابل دسترسی هستند. 


دوره های سطح مقدماتی زبان انگلیسی A1

مجتمع فنی تهران

در این ترم که مقدماتی و دریچه ورود به دنیای آموزش زبان انگلیسی در مجتمع فنی تهران است. کتاب Basic   شماره یک American English File Third Edition  در هفت ترم آموزشی به شما عزیزان آموزش داده می شود. از احوال پرسی و الفبا و اعداد و کلی آموزش پایه ای و اساسی در این بخش وجود دارد. بعد از این کتاب نوبت به کتاب 1 American English File  می رسد که برای رسیدن به سطح A1  کاربرد دارد. 

در پایان این دوره که شامل دوکتاب اساسی مقدماتی Basic   و  1 American English File است شما قادر خواهید بود گفتگوهای ساده انگلیسی را متوجه بشوید و در خصوص کارهای پایه ای مشکلی نداشته باشید. 

دوره های سطح مقدماتی زبان انگلیسی A1

دوره های سطح پیش متوسط A2

کلاس سطح آموزشی  سطح پیش‌ متوسط A2  از  4 دوره تشکیل شده است. کتاب شماره دو از کتاب های American English File Third Edition   که کتاب منتخب آموزشی ما است. پس از سطح A1 شما وارید این بخش می شید تا مهارت های زبان انگلیسی خود را گسترش بدهید و برای کارهای روزمره به زبان انگلیسی مشکلی نخواهید داشت. در کتاب  شماره دو 2 American English File  مباحث پیشرفته تری شامل کلمه های پیشرفته تر که باعث می شود مکالمه ها و مهارت های شنیدار شما ارتقا پیدا کند. 


 انگلیسی سطح متوسط B1

در سطح B2 شما در ۵ ترم کتاب سوم را می آموزید. برخورداری از گواهینامه b2‌ نشان دهنده تسلط شما در مکالمه های روزمره ی انگلیسی می باشد. درک شما از زبان انگلیسی و همین طور صحبت به آن در سطح b2‌ ارتقا خوبی پیدا می کند. پس از این دوره شما می توانید برای سفر و کار و زندگی و یا تحصیل به زبان انگلیسی مهارت های موثری بیاموزید. انگلیسی سطح فوق متوسط B2

 مجتمع فنی تهران

سطح b2 زبان انگلیسی برمهارت های چهارگانه آموزش زبان انگلیسی تمرکز دارد و داشتن گواهینامه آن نشان دهنده سطح پیشرفته تری از زبان انگلیسی است. کتاب شماره ۴ از مجموعه کتاب های آموزش زبان انگلیسی American English File Third Edition  در این سطح آموزش داده می شود. 

اصطلاحات پیشرفته و پرکاربردی گفتاری و شنیداری که امکان شرکت در گفتگوهای پیشرفته انگلیسی را برای شما فراهم می کند و شما قادر خواهید بود با راحتی به انگلیسی مکالمه برقرار کنید. 

انگلیسی  سطح فوق متوسط B2

دوره های سطح پیشرفته C1

مجتمع فنی تهران 

این دوره در ۵ ترم که در سطح پیشرفته ای از زبان انگلیسی به شما عزیزان اراپه می شود از کتاب شماره پنج مجموعه کتاب های American English File Third Edition  استفاده می شود. انواع تمرین ها برای خواندن و نوشتن و مکالمه و مهارت های شنیداری زبان انگلیسی در این سطح پیشرفت بسیار چشمگیری خواهد داشت. 

در سطح پیشرفته C1 دوره‌های سطح پیشرفته C1 زبان انگلیسی بسیار مفید هستند و می‌توانند به شما کمک کنند تا مهارت‌های زبانی خود را به‌طور چشمگیری بهبود ببخشید. این دوره‌ها به صورت 5 ترم در مجتمع فنی تهران برگزار می‌شوند. در این دوره‌ها از کتاب American English File Third Edition 5 به عنوان منبع اصلی استفاده می‌شود. با شرکت در آزمون های دوره می توانید به خوبی سطح مهارت خود را بسنجید و از مشاوران دلسوز مجتمع فنی ونک بهره بگیرید. 


دوره های سطح فوق پیشرفته C2 

 مجتمع فنی تهران

در بخش C2‌ که بالاترین سطح این دوره از آموزش ها به حساب می آید شما در ۶ ترم بزگزار می شود از کتاب بهره گرفته ایم. این کتاب از واژگان و مطلب های پیشرفته شنیداری و خواندن و نوشتن تشکیل شده است. 

در این سطح شما برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان  انگلیسی آماده می شوید. مدرس های برتر مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک با جدیدترین متدهای روز شما را به بالاترین سطوح آموزش زبان انگلیسی می رسانند. 

 

لیست دوره ها

لیست اساتید

سوالات متداول

آخرین اخبار

مقالات