آموزش برنامه نویسی جاوا Java

فرم درخواست مشاوره

آموزش برنامه نویسی جاوا Java

با امکان دریافت مدرک از سازمان فنی و حرفه ای کشور


برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید.

دپارتمان وب و برنامه نویسی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک در راستای تحقق اهداف علمی و آموزشی خود اقدام به برگزاری دوره های تخصصی برنامه نویسی با جاوا نموده است و توانسته است با جذب افراد مستعد در این زمینه و برگزاری مرتب و با کیفیت این دوره ها، نیروهای متخصص دانشگاهی و غیر دانشگاهی تربیت نماید.

برگزاری بیش از 20 دوره عمومی و خصوصی آموزش جاوا در سطوح مقدماتی و پیشرفته به همراه تربیت برنامه نویسان و کارمندان شرکت های نرم افزاری دولتی و غیر دولتی از کارنامه این دپارتمان در حوزه جاوا می باشد.

دوره آموزش برنامه نویسی به زبان جاوا JAVA

🎯دوره آموزش برنامه نویسی به زبان جاوا JAVA

در آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک،  یک دوره 50 ساعته است که به صورت حضوری و آنلاین به آموزش زبان برنامه نویسی می پردازد.

برخی از سرفصل های یادگیری زبان برنامه نویسی جاوا در آموزشگاه مجتمع فنی ونک عبارتند از:

 • مفهوم برنامه نویسی با جاوا  و اهداف آن

 • مفهوم شی گرائی و ویژگی های آن
 • معرفی مفهوم انتزاع، وراثت و...
 • کار با انواع توابع
 • کار با ساختمان داده در جاوا
 • بررسی آرایه ها و کلاس ها و... 


🎓 در پایان دوره برنامه نویسی جاوا مدرک قابل ترجمه و استعلام مجتمع فنی تهران به دانش پذیران اعطا می گردد. 

 

کاربرد برنامه نویسی با زبان جاوا: 

زبان جاوا را نمی بایست با جاوا اسکریپت اشتباه گرفت چرا که این تنها یک تشابه در نامگذاری است و زبان جاوا به هیچ عنوان یک زبان اسکریپتی نیست. اما با زبان جاوا (و تقریبا تمامی زبان های برنامه نویسی چه اسکریپتی و چه غیر اسکریپتی) می توان وب سایت ایجاد کرد و اتفاقا برنامه نویسی وب با زبان جاوا بسیار پرطرفدار است.

 زبان جاوا یک زبان همه منظوره است که مهم ترین خصوصیت آن استقلال از سخت افزار و سیستم عاملی است که برنامه در نهایت می خواهد بر روی آن اجرا شود. این خصوصیت با شعار Write Once Run Anywhere معروف شده است. زبان جاوا برای پیاده سازی این موضوع از ماشین مجازی جاوا یا Java Virtual Machine استفاده می کند و می توان گفت ماشین مجازی جاوا میزبان برنامه نوشته شده به زبان جاوا خواهد بود و تمامی ارتباطات با بستر اجرا را خود انجام می دهد.

به طور کلی تمامی تکنولوژی های جاوا را می توان به دو بستر Java SE و Java EE تقسیم بندی نمود. بستر Java SE به همراه ماشین مجازی جاوا به شما اجازه می دهد تا یک برنامه جاوا تولید و اجرا کنید و در Java EE می توانید برنامه های نوشته شده را به روش های گوناگون به هم متصل کنید. به همین منوال شما در دوره های Java SE تمامی ابزارها و سرفصل هایی را خواهید آموخت که اجازه می دهند یک برنامه جاوا ایجاد کنید. مفاهیم این دوره در دروس Java Programming Essentials و Java Database Programming with Hibernate آموزش داده می شوند. در دوره های پیشرفته تر شما با تکنولوژی ها و معماری Java EE آشنا خواهید شد. از معروف ترین سرفصل های دوره های Java EE ، جاوا وب می باشد که در دوره (Java Web Programming JSP, JSF) بیان می گردد.


 آموزشگاه  مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک  برگزارکننده تمامی دوره های اموزشی، با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدرک معتبر  می باشد.


برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید.

☎  یا با شماره تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی ۱۲۰ تماس بگیرید

🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

لیست دوره ها

لیست اساتید

سوالات متداول

 • کلاس ها آنلاین هستند؟

  این دوره به صورت حضوری و آنلاین است.

 • در پایان دوره چه مدرکی دریافت می کنم؟

  مدرک قابل استعلام و ترجمه مجتمع فنی تهران

  مدرک فنی حرفه ای

 • مشاوره رایگان هم دارین؟

  بله، مشاوره رایگان توسط کارشناس دوره ارائه می شود.

 • مدت زمان دوره چقدر است؟

  این دوره به مدت 50 ساعت است

آخرین اخبار