مقررات آموزشی

راهنمایی و توضیح مقررات آموزشی مجتمع فنی تهران
 

 
1- داوطلبـان باید توجه داشته باشند که دقیقاً بر اسـاس اطلاعات درج شده در فـرم ثبت نام اسامی آن ها درکلاس هـا ثبت خواهـد شد. و مدرک ایشان صادر خواهد شد لذا خواهشمنـد است که نسبت به  تکمیل فرم نهایت دقت را مبذول فرمایند.
 
2- داوطلبـان باید با توجه به موارد ارائه شده در فرم اطلاعیـه، شهریه خود را به طور دقیــق محـاسبـه و واریز نماینـد، بدیهی است مسئـولیت هرگونه اشتباه بر عهـده دانش پذیران خواهد بود.
 
3- به داوطلبان عزیز تأکید می شود که هنـگام ثبت نام، در تعیین دروس مورد نظر و ساعات کلاس ها دقت لازم را مبذول دارند، در غیر این صورت مجتمع از تغییر درس یا تعویض ساعات کلاس جداً معذور است.
 
4- تشکیل کلاس ها در هر رشتـه یا دوره منوط به احراز حد نصاب لازم می­ باشد.
 
5- دانـش پذیران مسئول حفظ و نگهـداری تجهیزاتی هستند که در کلاس و یا دیگر اماکن مجتمع در اختیارشان قرار می­ گیرد و در صورت ایجـاد هر گونه خسارت ملـزم و متعهد به جبران آن می­باشند.
 
6- مجتمع متعهد می گردد برای هر 2 نفر یک کامپیوتر در اختیار دانشپذیران قرار دهد.(صرفا درخصوص دروس نیازمند به سیستم های کامپیوتری).
 
7- به دلیل تنوع ساعـات و دروس، دانش پذیر موظف است در طـول مدت آموزشـی طبق برنامـه­ ریزی دپارتمـان مربوطه در کلا س ها حضور یابـد و عدم حضور وی مانع تشکیل کلاس نخواهد شد.
 
8- درصورت غیبت یا تاخیردانشپذیر، مجتمع فنی تهران تکلیفی برای جبران مهارت عقب افتاده وی و یا استرداد تمامی یا بخشی از شهریه نخواهد داشت. همچنین حداکثر غیبت مجاز برای دانش پذیر معادل 20% کل زمان دوره می باشد و پس از آن امکان شرکت در آزمون و صدور مدرک برای وی وجود نخواهد داشت.
 
9- دانش پذیر پس از پایان دوره و کسب نمره قبولی حداکثر بمدت یکسال مجاز به ثبت درخواست صدور مدرک و دریافت آن می باشد.
 
10- به منظور رعایت حق مولف و ارتقای بازدهی آموزشی، هرگونه ضبط صدا، تصویر و محتوای آموزشی کلاس با استفاده از تلفن همراه، دوربین،
نرم افزار و ... مگر با اجازه مدرس و کسب تایید از مدیردپارتمان / شعبه مربوطه غیر مجازاست. درهرصورت هرگونه اشتراک 
محتوای دوره ها انتفای مالی از این محتوا اکیدا ممنوع است.
 
11- کلیه ی فضاهای مجتمع فنی تهران مجهز به دوربین مداربسته می باشد و دانش پذیر از این حیث اعتراضی نخواهدداشت.
 
12- انتخاب یا تغییر مدرس پیش از شروع دوره از اختیارات دپارتمان است.
 
13- درصورت عدم تسویه شهریه دوره، پس از گذشت 5% از زمان دوره دپارتمان مجاز به  ثبت انصراف دانش پذیر می باشد.
 
 
موارد مالی
 
1- تخفیف ارائه شده در آیین ­نامه تخفیفات، تنها به شرط تسویه در هنگام ثبت نام و یا حداکثر تا روز شروع دوره قابل استفاده می­باشد.
 
2- انصراف از دوره تاگذشت حداکثر 5%از کل مدت دوره مشمول بازپرداخت 80%کل شهریه از  طرف مجتمع فنی تهران می باشد و پس از گذشت 5% از زمان دوره، هیچ مبلغی برگردانده نمی شود.
 
تبصره 1- معیار محاسبه زمان انصراف به قرار زیر است:
الف –پذیرش درخواست انصراف به صورت حضوری صرفا در ایام و ساعات کاری واحد ثبت نام (شنبه تا چهارشنبه 9-17)میسر است.
 
ب-در صورت درخواست انصراف در خارج از روز و ساعت فوق، مبنای محاسبه اولین روز کاری بعد از ارائه درخواست می باشد.
 
ج-درصورت درخواست انصراف آنلاین پس از پایان ساعت کاری(شنبه الی چهارشنبه تا 17:30وپنج شنبه تا 14)و نیز ایام تعطیل ،مبنای محاسبه تاریخ انصراف،اولین روز کاری بعد از ارائه درخواست می باشد.
 
د-زمان برگزاری جلسه کلاس در روز درخواست انصراف، جزو مدت زمان گذرانده شده توسط دانش پذیر محسوب می گردد.
 
تبصره 2-در صورت تعویق بیش از دو هفته از سوی مجتمع فنی تهران، دانش پذیر مجاز است تا سه روز کاری پیش از شروع قطعی دوره نسبت به اعلام انصراف اقدام نموده و کل شهریه پرداختی را دریافت نماید. در غیر اینصورت قوانین انصراف به قوت خود باقی است.
 
3- تغییر دوره از یک دپارتمان/شعبه/ نمایندگی به دپارتمان/نمایندگی دیگر مشمول آئین نامه انصراف است.
 
4- انصراف از دوره ‏های خصوصی، سمینار و VIP امکان‏پذیر نمی ‏باشد.
 
5- بازپرداخت شهریه بر اساس ضوابط مجتمع فنی تهران حداکثر ظرف مدت 7 روز کاری بعد از ثبت درخواست انصراف قابل پرداخت می‏ باشد.
تبصره: کلیه موارد درج شده در بالا، شامل دوره های پکیج نیز خواهد بود.
 
6- تغییر کلاس از یک دپارتمان به دپارتمان دیگر مشمول آیین نامه انصراف است.
 
7- در صورت به حد نصاب نرسیدن کلاس (با تعداد کمتر از 5 نفر) دوره بصورت نیمه خصوصی و با مدت 50% زمان اعلام شده برگزار می­ گردد.
 
8- مدت زمان رزرو و استفاده از کلاس تنها تا سال جاری امکان پذیر می باشد و در صورت رزرو برای سال آینده باید ماوتفاوت شهریه پرداخت گردد در غیر این صورت شهریه پرداختی برای سال آینده قابل استفاده نمی باشد.

 
برای رفتن به صفحه اول مجتمع فنی ونک، لطفا کلیک کنید