روش های پرداخت شهریه

1. مراجعه حضوری
 
متقاضیان محترم شرکت در دوره های مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می توانند با مراجعه حضوری به ساختمان مجتمع به آدرس خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ونک، خیابان 16 گاندی، پلاک 16 ضمن مشاوره با کارشناسان، ثبت نام خود را تکمیل نمایند.


2. پرداخت اینترنتی

متقاضیان محترم ثبت نام در دوره های مختلف مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می‌توانند شهریه دوره مدنظر خود را با استفاده از همه کارت‌ های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک ‏‌های ملی، ملت٬ صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، مسکن، توسعه تعاون، تجارت، رفاه کارگران، انصار، گردشگری،پاسارگاد، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا، حکمت ایرانیان، قوامین، شهر، خاورمیانه  و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، موفقیت عملیات به اطلاع تان می رسد.

الف- شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک ‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

ب- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏ های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند.
برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

پ-  کد CVV2
این کد یک عدد 3 یا 4 رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

ت- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

3. پرداخت کارت به کارت
در روش پرداخت به صورت کارت به کارت٬ می‌توان از دستگاه های عابر بانک و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. در این روش لازم است پس از انجام پرداخت موفق٬ با تماس با شماره 88889796 از صحت پرداخت اطمینان حاصل نمایید
با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک مسیری آسان‌ تر و سریع‌ تر و دارای مراحل کمتری استضمن اینکه با ثبت نام در  مجموعه در تمامی دوره ها بهره مند می شویدلذا  پیشنهاد می‌کنیم که از روش درگاه سایت٬ برای پرداخت اقدام نمایید.


 
شماره کارت مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک:

بانک اقتصاد نوین:

شماره کارت: 
6274121183089366


به نام: آرش شاه منصوریان