راهنمای سایت

راهنمای سایت

لیست دوره ها و ثبت نام آنلاین:
جهت مشاهده لیست دوره ها می توانید بر روی گزینه "لیست دوره ها و ثبت نام آنلاین" کلیک کنید. در این بخش پس از انتخاب دپارتمان و دوره مورد نظر خود ، اطلاعات دوره مورد نظر در صفحه ای جدید نمایش داده می شود. در این صفحه  می توانید ضمن مشاهده لیست دوره ها، زمان برگزاری، مدت زمان دوره، روزهای تشکیل کلاس، شهریه و اطلاعاتی در مورد دوره موردنظر را مشاهده کنید.
چنانچه قصد ثبت نام آنلاین دارید بر روی این گزینه   ثبت نام آنلاین  کلیک کنید و چنانچه قصد رزرو دارید می توانید این قسمت  رزرو  را انتخاب و تکمیل نمایید تا پیش از شروع دوره کارشناسان با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.
(علاوه بر ثبت نام آنلاین در صورت تمایل می توانید ثبت نام خود را به صورت حضوری و یا تلفنی از طریق کارت به کارت انجام دهید.)

تقویم آموزشی:
می توانید تاریخ شروع کلاسها را در این تقویم به صورت یکجا و به تفکیک دپارتمان مشاهده نمایید. کافیست ابتدا از قسمت بالای تقویم، دپارتمان مربوطه را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است اطلاعات تقویم آموزشی از بخش لیست دوره ها و ثبت نام آنلاین فراخوانی می شود و تنها جهت سهولت مشاهده زمانبندی کلاسها ایجاد شده است.
 
نقشه راه:

در این بخش برای هر دپارتمان و تخصصی، توالی دوره ها به نمایش در آمده است تا دانشجویان پیش نیاز دوره ها و مسیر پیش روی خود را تا دستیابی به تخصص موردنظر خود مشاهده نمایند. به طور مثال در گروه حسابداری فرد پس از گذراندن دوره حسابداری مالی خدماتی می تواند دوره مکانیزه و ... را گذرانده و به عنوان کارشناس حسابداری وارد بازارکار شود. (به دلیل بروز رسانی، این قسمت از سایت به طور کامل تکمیل نشده است و در دست تهیه است)
 
ورود دانشجویان:
چنانچه دوره ای را ثبت نام نموده اید. می توانید ازمنو بالای وبسایت قسمت امور دانشجویی را انتخاب و سپس بر روی ورود دانشجویان کلیک نمایید و وارد بخش دانشجویان شوید و اطلاعات دوره و پرداخت خود را مشاهده نمایید. جهت ورود نیازمند کد دانش آموزی هستید که پس از پرداخت آنلاین به شما داده شده است. (همچنین این کد پس از پرداخت به شما ایمیل می شود.) پسورد نیز کد ملی شما می باشد.
 
فرصت های شغلی:
در صورت تمایل به همکاری با نمایندگی ونک، می توانید اطلاعات خود را در این بخش ثبت نموده تا رزومه شما بررسی شود. بدین منظور از منوی بالای سایت فرصت های شغلی را انتخاب نمایید.
 
 
در صورت بروز هر گونه سوال می توانید با تلفن 88889796  تماس حاصل نمایید و یا از پشتیبانی آنلاین سوالات خود را بپرسید.