بستن

آموزش گریم و خودآرایی

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
1121216123-1
گریم متعادل سازی
1399/12/06چهارشنبه 16:00 تا 20:0054030,200,000
2121216123-1
گریم متعادل سازی
1399/12/14پنجشنبه 16:00 تا 19:0054030,200,000
3121216124-1
گریم نامتعادل سازی
1399/12/19سه شنبه 10:00 تا 13:0040ت 20 درصد سقف 30021,800,000
4121216126-1
گریم مد
1399/11/23پنجشنبه 11 تا 1330012,000,000
5121216127-1
گریم متعادل سازی
1399/12/12سه شنبه 10 تا 1354ت 20 درصد سقف 30030,200,000

برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید

دوره گریم دپارتمان سینمای دیجیتال مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک شامل 3 دوره می باشد: گریم متعادل سازی مقدماتی، گریم نامتعادل سازی پیشرفته و گریم مد و فشن.

دوره های آموزش جامع گریم آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک با سرفصل های جامع و بهره گیری از مدرس تراز اول سینما و تیاتر و زیبایی، سال هاست که یکی از جامع ترین آموزش ها برای علاقه مندان به گریم را ارائه کرده است. 

در ترم اول یا گریم زیبایی (متعادل سازی) مباحثی چون:  شناخت بیماری های پوستی؛ سوختگی ها، زخم ها ، سالک ها.  زیرسازی پوست، تمیز کردن پوست، آشنایی با متریال های مورد استفاده، انواع مارک ها، شناخت و پیاده سازی انواع سایه ها، انواع پودرها، خط چشم ها، کامفورم ها که مهم ترین عامل تغییرچهره است، کانسلرها، تن رنگ  زیرین صورت، شناخت رنگ هایی که روی صورت می بینیم،  شناخت انواع فون ها، اسکارپ ها، هاشور زدن، کاشت های مژه ها به صورت  تکی، یکسره و نیمه، انواع فرم های آناتومی یا میمیک یا به اصطاح جام چهره بخشی از مباحثی است که به طور جامع به دانشپذیران دوره جامع گریم زیبایی در آموزشگاه مجتمع فنی ونک ارائه می شود

 
 
 

از مباحث دیگر آموزش جامع گریم زیبایی در آموزشگاه مجتمع فنی ونک، مبحث ژورنال خوانی به شکل حرفه ای است. سوال معمول دانشپذیران رشته گریم و زیبایی (متعادل سازی) این است که ما در کلاس چندنوع میکاپ، چندنوع سایه زنی یاد می گیریم، در صورتی که دوره های گریم این اموزشگاه، طوری طراحی شده اند که شما قابلیت اجرای هر  میکاپی را که در هر ژورنال و عکسی که می بینید به دست می آورید. پس از این دوره شما به راحتی می توانید میکاپ هر مدل یا آرتیست یا ژورنالی که می بینید، روی خود و یا روی سوژه پیاده کنید. این که آرتیست از چه سایه ای استفاده کرده است و...

از ویژگی های این دوره ی، آموزش نان میکاپ ها (آرایش های نامحسوس)، میکاپ های شب و میکاپ های روز است. این که  اساسا این ها چه فرقی با هم دارند و انواع آن ها چیست و  پیاده سازی آن ها به طور عملی و جامع آموزش داده می شود.
در پایان دوره آموزش گریم متعادل سازی مجتمع فنی ونک، مدرک دوزبانه مجتمع فنی تهران و مدرک City&Guilds  انگلستان به هنرجو ارائه می شود. این دوره ی حرفه ای، آموزش های کامل و جامعی برای علاقمندان به یادگیری آرایش و زیبایی، علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار خود یا کارکردن در سالن های زیبایی داخل و خارج از کشور فراهم کرده است.

ناگفته نماند، در دوره آموزش گریم زیبایی مجتمع فنی ونک، گریم های اکسپرسیون یا نقاشی روی صورت  هم به هنرجویان آموزش داده می شود و کاربرد آن استفاده در مدارس، فرهنگ سراها، جشن و ... است.

ترم دوم یا گریم نامتعادل سازی یا سینمایی، مدرک جداگانه خود را دارد و برای علاقمندان برای ورود به عالم گریم در سینما و تیاتر طراحی شده است. کافی است با هم نگاهی به مباحث دوره که توسط مدرس با سابقه در سینما و تیاتر آموزش داده می شود، بیندازیم:

مباحث آموزش جامع گریم نامتعادل سازی یا گریم سینمایی:

شناخت متریال، شناخت رنگ، قالب گیری ها، انواع خون، کیسه خون، طراحی خون ریزی در انواع اعضا، آناتومی بدن، متریال های سینمایی، چسباندن ریش و سبیل، قالب گیری روی صورت (همه سرها یک اندازه و یک شکل نیستند پس باید برای اجرای گریم قالب سر را بسازید.) ساخت حجم ها با سلیکن، ساخت با گپ این که چطوری باید ساخته بشود و چه مراحلی را بگذراند، انواع پیر کردن و انواع لیفت یا جوان سازی، و...
مبحث شخصیت شناسی هم یکی دیگر از مباحث فنی و بسیاری کاربردی آموزش گریم سینمایی در مجتمع فنی ونک است. شخصیت شناسی در مبحث سینما حرف اول را برای گریمور می زند. گریمور باید بداند که برای مثال یک سرباز چه شخصیتی دارد، یک معتاد چه شخصیتی دارد تا بتواند همان را روی صورت و روی پوست اجرا و شبیه سازی کند.

 

آموزش آنلاین گریم در آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

یکی دیگر از امکانات این دوره، امکان آموزش و یادگیری گریم زیبایی و سینمایی به صورت آنلاین است. به طوری که مدرس دوره مباحث مطرح شده را روی صورت خود کار می کند و از طریق نرم افزار به صورت زنده پیاده سازی آن توسط هنرجو بر روی خود را نظارت می کند. دوره های آنلاین تمام مباحث مطرح شده در دوره های حضوری را دارد و به دلیل در دسترس بودن متریال و... امکان راندمان بیشتری را فراهم کرده است. 

اگر علاقمند به ورود حرفه ای به دنیای گریم زیبایی(متعادل سازی) یا گریم سینمایی (نامتعادل سازی) را دارید، دوره جامع آموزش گریم مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، می تواند از بهترین گزینه ها برای شما باشد. همینطور مدرک دوزبانه مجتمع فنی تهران و مدرک City&Guilds  انگلستان در پایان هردوره به طور جداگانه به دانشپذیران اعطا می شود. 

آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزارکننده تمامی دوره های آموزشی، با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدارک معتبر بین المللی می باشد.

برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید

☎ یا با شماره تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی ۱۰۲ تماس بگیرید. 
🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

 

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان