بستن

گروه ریاضی و آمار

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
1F616
MATLAB سطح یک
رزرو تلفنیزوج 17:30 تا 20:303207,000,000
2f616
MATLAB سطح یک
رزرو تلفنیپنجشنبه 13:00 تا 17:003207,000,000
3f626
تحلیل های آماری داده ها به کمک نرم افزار spss سطح دو
رزرو تلفنییکشنبه 09:00 تا 13:00,سه شنبه 09:00 تا 13:002408,500,000
4F626
تحلیل های آماری داده ها به کمک نرم افزار SPSS - سطح یک
رزرو تلفنیزوج 17:30 تا 20:302407,500,000

برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید

 

 
 
 
دوره های آموزش نرم افزارهای ریاضی و آمار گروه ریاضی و آمار دپارتمان فنی و مهندسی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک با هدف آموزش نرم افزارهای محاسباتی و آماری و برنامه نویسی تشکیل گردیده است. دوره های ارائه شده در این گروه می تواند طیف وسیعی از دانشپذیران رشته های مختلف دانشگاهی را مخاطب قرار دهد. دوره های ارائه شده مختص رشته خاصی نیست و کلیه دانشپذیران می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.
گروه ریاضی و آمار دپارتمان فنی و مهندسی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزارکننده دوره های تخصصی در زمینه نرم افزارهای انجام محاسبات ریاضیاتی و آماری است. بی شک یادگیری و استفاده از نرم افزارهای ریاضیاتی و آماری امری کاملاً ضروری و اجتناب ناپذیر برای دانشجویان کلیه رشته ها به ویژه رشته های علوم پایه و مهندسی در همه مقاطع است. نرم افزارهای ارائه شده در این گروه در سه دسته نرم افزارهای محاسباتی، نرم افزارهای آماری و برنامه نویسی ارائه می گردد. گروه ریاضی و آمار علاوه بر برگزاری این دوره ها، آمادگی برگزاری سمینارهای تخصصی، تدوین و برگزاری دوره های جدید مرتبط یا هر گونه فعالیت مرتبط دیگر را اعلام می دارد.

(MATLAB) دوره آموزش نرم افزار متلب

يک زبان برنامه نويسي سطح بالاست که امکانات متعدد محاسباتي ،نمايشيو برنامه نويسي را درمحيطي که استفاده ازآن براي کاربر آسان است، فراهم مي کند.دراين محيط براي مسائل و پاسخ ها ازعلائم و سمبل هاي آشناي رياضي استفاده شده است. از کاربردهاي اين زبان ميتوان به رياضيات و محاسبات، محاسبات علمي پيشرفته، داده يابي، مدل کردن، شبيه سازي، نمونه سازي اوليه، آناليز کردن اطلاعات، شناسايي وتجسم بخشيدن، ترسيم نمودار هاي علمي و مهندسي و کاربردهاي پيشرفته، نظير ايجاد مبدل هاي گرافيکي به دلخواه کاربر اشاره کرد.MATLAB در يک دوره زماني طولاني با وارد کردن کاربردهاي کاربران مختلف و متنوع ، زمينه هاي کاربري خود را توسعه داده است. در محيط هاي دانشگاهي، به ابزار پايه و استانداردي براي درس هاي مقدماتي وپيشرفته در زمينه هاي رياضي، مهندسي و علوم تبديل شده است و در صنعت، به عنوان ابزارهايي براي جستجوهاي تحقيقاتي با قابليت هاي بالاي آناليز و توسعه، شناخته شده است. از خصوصيات برجسته MATLAB دارا بودن خانواده هاي وسيع از پاسخهاي کاربريهاي خاص علمي است که با نام جعبه ابزار (Toolbox) از آن ياد مي شود. براي بسياري ازکاربران MATLAB ، جعبه ابزارها امکان يادگيري و به کاربردن تکنولوژي هاي خاص را فراهم کرده است. جعبه ابزارها،مجموعه اي از توابع MATLAB هستند که محيط MATLAB را براي کاربرد درحل کلاسهاي خاصي از مسائل توسعه مي دهند.

(Minitab) دوره آموزش نرم افزار مینی تب

ضرورت بسيار با اهميت تحليل آماري در بسياري از پايان نامه هاي دانشجويي و نيزتحقيقات کاملا حرفه اي ،اقتضا وجود نرم افزار کاملي را دارد که علاوه بر امکان يادگيري بسيار سريع ، بتواند نياز غالب کاربران را ( که اکثرا در چهارچوب اثبات فرضيه ها و طراحي آزمايشات آماري ميباشد ) برآورده سازد. نرم افزار Minitabيکي از کم حجم ترين و کاملترين نرم افزار هاي رياضي جهت عمليات آماري بر روي اعداد و تحليل داده هاي خام ميباشد. توانايي هاي اوليه نرم افزار Minitab عبارتند از امکان وارد کردن داده هاي ورودي به شکلي بسيار آسان ( Data Entry ) - هماهنگي کامل با ساير نرم افزار ها از جمله Microsoft Office Excel ، تحليلهاي بسيار ساده اوليه مثل : ميانگين ، ميانه ، Standard Division ، مشاهده توزيع هاي ساده Distributed data همراه با نمودار و .توانايي هاي پيشرفته تر مثل امکان محاسبه ضريب همبستگي بين متغيرهاي مختلف وامکان گسترده رسم نمودارهاي Charts مختلف در انواع ستوني BAR ، دايره ايPIE و در رنگهاي بسيار متنوع.

دوره آموزش نرم افزار  (SPSS) اس پی اس اس

SPSS يك تجزيه كننده جامع و انعطاف پذير آماري و يك سيستم مديريت داده است. SPSS ميتواند داده ها را تقريباً از همه انواع فايلها بگيرد و از آنها در توليد گزارش هاي جدول بندي شده، نقشه ها، نقشه پخش/توزيع و روند/توسعه، آمارهاي توصيفي و تجزيه و تحليل آماري جريان پيچيده و رفتار مركب داده ها و ..... استفاده كند. نسخه ويندوزSPSS، يك برنامه كاربردي است كه تجزيه و تحليل هاي آماري را براي همه سطوح از كاربران بيش از پيش شهودي ميسازد. فهرست هاي ساده و انتخاب كادرهاي گفتگو اين امکان را ميدهد تا تجزيه و تحليل هاي مركب و مخلوط را بدون نوشتن حتي يك خط قواعد دستوري، بوجود آورد. ويراستار داده هاي ساختاري SPSS مانند يك صفحه گسترده ي ساده و كارآمد سودمنديهائي جهت واردكردن داده ها و به اشتراك گذاشتن فايل هاي داده هاي شغلي ،عرضه مي كند. قصد مهم و كيفيت ارائه نقشه ها و طرح ها مي توانند به وجود آمده و ويرايش شوند. با استفاده از نظريه پرداز SPSS شما مي توانيد داده هاي خروجي را با بيشترين انعطاف پذيري ارائه نمائيد. نسخه ويندوز SPSS هم چنين قادر به خواندن پوشه هاي اطلاعاتي از يكي از انواع اشكال فايل ها شامل Excel-dBASE-Lotus-SAS and است.
 

مجتمع فنی تهران ریاضی آمار فنی  مهندسی

 

آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزارکننده تمامی دوره های اموزشی، با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدارک معتبر بین المللی می باشد..


کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان