بستن

دوره انیمیشن سازی

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
1111-1
پکیج ساخت انیمیشن
1399/11/23پنجشنبه 13 تا 17,جمعه 13 تا 17330068,500,000
211114-1
موشن گرافیک
1399/11/01زوج 17:00 تا 21:00130040,880,000
3222-1
پکیج ساخت انیمیشن
1399/11/04زوج 17 تا 21330068,500,000

برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید

دوره انیمیشن سازی 
دوره انیمیشن (ازتخیل تا حرکت)

دوره ساخت انیمیشن در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک یکی از کاملترین دوره های ساخت انیمیشن در تهران می باشد که از پیش تولید تا تولید انیمیشن به کمک نرم افزارهای ساخت انیمیشن سازی را در بر می گیرد

 

طراحی و ساخت انیمیشن یعنی نشان دادن تصاویر متحرک به هر صورت و به هر شکل. انیمیشن ها روش ها وتکنیکهای ساخت بسیار گوناگونی دارند که یکی از این روش ها استفاده از کامپیوتر است. انیمیشن های کامپیوتری با استفاده از نرم افزار های مخصوص ساخته می شوند که این نرم افزار ها می توانند ,REAL FLOW zbrush،Maya،After effects،tvpaint، , EDIUS و بسیاری از نرم افزار های دیگرمی باشند که هر کدام معمولاَ کاربرد و برتری خاصی نسبت به دیگر نرم افزار ها دارند . انیمیشن ساز یا انیماتور باید به زیباترین شکل ممکن و در سریع ترین زمان انیمیشن خود را بسازد، لذا برای این کار از روش های مختلف و نرم افزار های گوناگون می توان استفاده کرد.
 

اموزش انیمشن دو بعدی و سه بعدی

انیمیشن ها کاربرد های گوناگونی دارند، از قبیل: تیزر های تبلیغاتی، برنامه های علمی آموزشی، جلوه های ویژه یا انیمیشن ترکیب شده با فیلم، ساخت انیمیشن برای سرگرمی کودکان و نوجوانان، ساخت محیط های شبیه سازی شدهﻯ واقعی، ساخت بازی های کامپیوتری و...

 آموزش موشن گرافیک گونه ای از فیلمسازی است که برای ساختن آن از  تلفیق دو هنر گرافیک و فیلم سازی استفاده گردیده و  بدین وسیله از قابلیت هایی که این دو هنر دارند برای بیان و انتقال مفهوم از آن استفاده می کنند. در حال حاضر جزء پر مخاطب ترین هنر دیجیتال در زمینه رسانه و مالتی مدیا می باشد.

موشن گرافیک هنری برای ارائه موضوع و مفهوم با استفاده از طرح ، رنگ و المان ها و عناصر گرافیکی می باشد. موشن گرافیک به واسطه نگاه ساده و میمنالی که دارد بهترین ارتباط را با بیننده برقرار کرده و مخاطبان آن هم رنج و هم سنین می باشند.
در هنر موشن گرافیک می توان با استفاده درست از مفاهیم و عناصرهای مختلف بصری به بهترین و سریع ترین روش های ممکنه پیام را به بیننده انتقال داد.

 چرا موشن گرافیک؟

 یکی از بهترین روش ها برای ساخت تبلیغات و ارائه مطالب موشن گرافیک می باشد چرا که در ساخت آن نیازی به دوربین و نور و فیلمبرداری نبوده و مهمتر از آن نیاز به بازیگر در این هنر تقریبا به صفر می رسد و استفاده از تصاویر گرافیکی و متنوع و خلق افکت های تصویری با رنگهای جذاب که در ذهن بیننده خطور می کند جز دلایلی می باشد که از موشن گرافیک استفاده می شود.


بازار کار موشن گرافیک: 
 ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزرهای نمایشگاهی و سازمانی
انواع تبلیغات ویدیویی برای شبکه های  مجازی همچون اینستاگرام و تلگرام وب سایت ها
انیمیشن های دو بعدی
برنامه های آموزشی
مراحل ساخت موشن و...

 
در دوره موشن گرافیک چه یاد می گیرید؟ 
 
در این دوره سیلابس و جزییات دوره به طوری طراحی گردیده است که دانشپذیر با نرم افزارهایی همچون فتوشاپ و ایلاستریتور طراحی و ساخت المانهای اولیه گرافیکی را جهت استفاده در موشن گرافیک فرا خواهند گرفت و سپس با استفاده از نرم افزار افترافکت و پلاگین ها و اسکریپت های مختلف، موشن گرافیک هایی با سبک های مختلفی همچون (وکتور موشن، کاراکتر موشن، لیکویید موشن، فیلم موشن و...) به صورت دوبعدی خلق نماید.

همچنین برای ایجاد موشن گرافیک های سه بعدی و کار با ابزارهای حرفه ای موشن سه بعدی، نرم افزار قدرتمند همچون نرم افزارCinema 4D  در نظر گرفته شده است.
همچنین برای یادگیر مفاهیم اولیه گرافیک و موشن و همچین شناخت سبک های مختلف موشن گرافیک و نحوه طراحی ، رنگ بندی و موشن، درسی تحت عنوان «اصول هنری موشن گرافیک» طراحی گردیده است که تمامی مباحث فوق به صورت تئوری ارائه می گردد.
طراحی این دوره به صورتی انجام گرفته است یک دانشجو پس از گذراندن این دوره قادرخواهد بود، با سبک های مختلف موشن گرافیک آشنا شده و توانایی تولید سبک های مختلف موشن گرافیک اعم از دوبعدی و سه بعدی را خواهند داشت.

 

آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزارکننده تمامی دوره های اموزشی، با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدارک معتبر بین المللی می باشد.

برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید

☎ یا با شماره تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی ۱۱۱  تماس بگیرید. 

🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک


کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان