بستن

تک دوره های انیمیشن دو بعدی و سه بعدی

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
1121315125-1
zbrush
1397/06/30پنجشنبه 13 تا 17,جمعه 13 تا 174010 درصد6,500,000

دوره آموزش انیمیشن سازی دوبعدی و سه بعدی

هدف اصلی این دوره ها نگاه تخصصی به بحث انیمیشن سازی و دنیای سه بعدی ، آموزش کاربردی به منظور ایجاد مهارت اجرایی در دانشجویان و معرفی و آموزش نرم افزارهای حرفه ای و به روز در این زمینه با هدف همگام شدن با تکنولوژی روز در این زمینه می باشد.


نمونه کار مایا ، انیمیشن، 2بعدی، 3بعدی, مجتمع فنی تهران, انیمیشن, دوره, اموزش

این دوره ها به هنرجویان این امکان را میدهد تا در صورت اتمام دوره یک نمونه کار کامل مدلسازی 3بعدی و انیمیشن کوتاه 2بعدی یا 3بعدی در زمان کوتاه با تکیه بر راهنمایی های اساتید مجرب دوره ها بسازند .

دوره های آموزشی در نظر گرفته شده در قالب دوره های عمومی ، دوره های تخصصی ، دوره های جامع بلند مدت ، کارگاه های آموزشی عمومی و تخصصی می باشد ، که به تدریج به چرخه آموزشی اضافه خواهد گردید.

اگر علاقمند به دنیای انیمیشن ، بازی سازی ، تبلیغات و تیزر سازی و فعالیت در این زمینه ها می باشید می توانید با ما همراه شوید و از طریق وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک  و یا تماس با شماره تلفن های این مرکز بصورت تلفنی و یا حضوری از مشاوره رایگان بهرمند شوید. جهت آشنایی با نرم افزار های تخصصی ساخت انیمیشن می توانید مقالات این آشنایی با نرم افزار zbrush و Maya  را در قسمت مقالات سایت مطالعه فرمایید.

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان