بستن

تک دوره های انیمیشن دو بعدی و سه بعدی

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
1121315125-1
zbrush
رزرو تلفنییکشنبه 13 تا 17,سه شنبه 13 تا 174010 درصد بدون سقف13,500,000
280-1
Maya
رزرو تلفنیپنجشنبه 9 تا 13,جمعه 9 تا 1312010 درصد19,850,000

دوره آموزش انیمیشن سازی دوبعدی و سه بعدی

هدف اصلی این دوره ها نگاه تخصصی به بحث انیمیشن سازی و دنیای سه بعدی ، آموزش کاربردی به منظور ایجاد مهارت اجرایی در دانشجویان و معرفی و آموزش نرم افزارهای حرفه ای و به روز در این زمینه با هدف همگام شدن با تکنولوژی روز در این زمینه می باشد.
می توانیم از این سری دوره ها ، دوره آموزشی zbrush  و دوره آموزشی Maya را نام برد ، که در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برای علاقه مندان به انیمیشن سازی این دوره ها را زیر نظر اساتید برجسته انیمیشن سازی تشکیل داده است .نمونه کار مایا  انیمیشن 2بعدی 3بعدی مجتمع فنی تهران انیمیشن دوره اموزش

این دوره ها به هنرجویان این امکان را میدهد تا در صورت اتمام دوره یک نمونه کار کامل مدلسازی 3بعدی و انیمیشن کوتاه 2بعدی یا 3بعدی در زمان کوتاه با تکیه بر راهنمایی های اساتید مجرب دوره ها بسازند .

دوره های آموزشی در نظر گرفته شده در قالب دوره های عمومی ، دوره های تخصصی ، دوره های جامع بلند مدت ، کارگاه های آموزشی عمومی و تخصصی می باشد ، که به تدریج به چرخه آموزشی اضافه خواهد گردید.

اگر علاقمند به دنیای انیمیشن ، بازی سازی ، تبلیغات و تیزر سازی و فعالیت در این زمینه ها می باشید می توانید با ما همراه شوید و از طریق وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک  و یا تماس با شماره تلفن های این مرکز بصورت تلفنی و یا حضوری از مشاوره رایگان بهرمند شوید. جهت آشنایی با نرم افزار های تخصصی ساخت انیمیشن می توانید مقالات این آشنایی با نرم افزار zbrush و Maya  را در قسمت مقالات سایت مطالعه فرمایید.

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان