بستن

تک دوره های انیمیشن دو بعدی و سه بعدی

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
1121315125-1
zbrush
1399/11/09پنجشنبه 14 تا 18,جمعه 14 تا 1840016,500,000
280-1
Maya
1399/11/09پنجشنبه 09:00 تا 13:00,جمعه 09:00 تا 13:00120022,500,000

برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید

تک دوره های انیمیشن دو بعدی و سه بعدی

دوره آموزش انیمیشن سازی دوبعدی و سه بعدی هدف اصلی این دوره ها نگاه تخصصی به بحث انیمیشن سازی و دنیای سه بعدی ، آموزش کاربردی به منظور ایجاد مهارت اجرایی در دانشجویان و معرفی و آموزش نرم افزارهای حرفه ای و به روز در این زمینه با هدف همگام شدن با تکنولوژی روز در این زمینه می باشد.


می توانیم از این سری دوره ها ، دوره آموزشی zbrush  و دوره آموزشی Maya را نام برد ، که در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برای علاقه مندان به انیمیشن سازی این دوره ها را زیر نظر اساتید برجسته انیمیشن سازی تشکیل داده است .
 

اموزش انیمشن دو بعدی و سه بعدی


این دوره ها به هنرجویان این امکان را میدهد تا در صورت اتمام دوره یک نمونه کار کامل مدلسازی 3بعدی و انیمیشن کوتاه 2بعدی یا 3بعدی در زمان کوتاه با تکیه بر راهنمایی های اساتید مجرب دوره ها بسازند .

دوره های آموزشی در نظر گرفته شده در قالب دوره های عمومی ، دوره های تخصصی ، دوره های جامع بلند مدت ، کارگاه های آموزشی عمومی و تخصصی می باشد ، که به تدریج به چرخه آموزشی اضافه خواهد گردید.

اگر علاقمند به دنیای انیمیشن ، بازی سازی ، تبلیغات و تیزر سازی و فعالیت در این زمینه ها می باشید می توانید با ما همراه شوید و از طریق وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک  و یا تماس با شماره تلفن های این مرکز بصورت تلفنی و یا حضوری از مشاوره رایگان بهرمند شوید. جهت آشنایی با نرم افزار های تخصصی ساخت انیمیشن می توانید مقالات این آشنایی با نرم افزار zbrush و Maya  را در قسمت مقالات سایت مطالعه فرمایید.

آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزارکننده تمامی دوره های اموزشی، با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدارک معتبر بین المللی می باشد.

برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید

☎ یا با شماره تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی ۱۱۱  تماس بگیرید. 

🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک


کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان