بستن

معماری و دکوراسیون داخلی پیشرفته

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
1gh3-1
طراحی معماری و دکوراسیون داخلی پیشرفته
1399/11/08زوج 17:00 تا 21:00132041,830,000

برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید

طراح معماری و دکوراسیون داخلی پیشرفته 

دپارتمان معماری و دکوراسیون داخلی نمایندگی ونک مجتمع فنی تهران اقدام به برگزاری دوره های تخصصی آموزش معماری داخلی در دو سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته کرده است. این دوره ها با هدف ورود متقاضیان به بازار کار قدرتمند دکوراسیون داخلی طراحی گردیده است و استفاده از اساتید مجرب و با تجربه در هریک از این دورهها باعث شده دانشجویان این دورهها با مشکلات موجود در بازار کار و شرایط خاص این بازار به خوبی آشنا شده و بتوانند دانش معماری داخلی خود را به شکل مطلوبی به اجرا بگذارند و بتوانند تا بدست آوردن تجربه کافی در این زمینه، از پس پروژه هایی که اجرا میکنند به خوبی برآیند. برای آشنایی بیشتر شما هنرجوی عزیز، به معرفی مختصر دوره پیشرفته میپردازیم :
بنر آموزش  3dmax , v ray  در آموزشگاه مجتمع فنی تهران

نرم افزار 3D-MAX و V-Ray
هدف اصلی این درس بکارگیری نرم افزار 3DMax و V-Ray در راستای ارائه طراحی معماری داخلی و برای پرزنت کردن نقشه های ساختمانی می باشد. مطالب این دوره شامل ترسیم اشکال دو بعدی (base point scale move...) ساخت احجام مدور (Align spacing...) ترسیمات اشکال معماری (twist capping Relax....) متریال در وی ری (v ray toon- v ray belend...). دوربین و جلوه های ویژه معماری، توضیح انواع بافت و انعکاس و انکسار و همچنین آشنایی با نورهای استاندارد و رفتار آن در فضای سه بعدی و شناخت سایه ها و تنظیمات رندر می باشد. این کلاس با روش تمرین و تکرار و تدریس و ارائه می شود. و ارزشیابی این دوره نیز با آزمون عملی و ارائه پروژه انجام می گیرد.

----------------------------

 
آموزش معماری و دکوراسیون داخلی
آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزارکننده تمامی دوره های اموزشی، با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدارک معتبر بین المللی می باشد.

برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید

☎ یا با شماره تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی 115 تماس بگیرید. 
🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان