بستن

آموزش صنایع دستی

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
11s-1
طراحی جواهرات(ماتریکس)
رزرو تلفنیزوج 17:00 تا 20:0012010 درصد24,150,000
22s-1
طراحی دستی جواهرات کلاسیک
رزرو تلفنیشنبه 17:00 تا 20:00,چهارشنبه 17:00 تا 20:004210 درصد13,450,000
32s-1
طراحی دستی جواهرات کلاسیک
رزرو تلفنیپنجشنبه 09:00 تا 13:006410 درصد13,450,000

آموزش طراحی جواهرات

در گذشته، جواهرسازی به شیوه سنتی انجام می شد، اما با پیشرفت فناوری روز دنیا و با تولید دستگاه های جدید و پیشرفته و ورود این دستگاه ها به ایران، خطوط تولید کامـــلاً دگرگون شده و نیاز کشور را به آموزش بکارگیری صحیح این دستگاه ها و روش های جدید تولید، دو چندان می کند. یکی از این رشته ها که نقش اساسی در تولید دارد، طراحی و مدل سازی طلا و جواهر با استفاده از کامپیوتر می باشد.
 
ماتریکس طراحی جواهرات matrix8 مجتمع فنی تهران

آموزش طراحی جواهرات کلاسیک

خودآرایی و تزئین خویشتن، امری فطری است و حتی اقوام بدوی نیز خود را با استخوان و اشیاء دیگر می آراستند که این بیانگر جایگاه زیورآلات در زندگی بشری است. همانطور که می دانیم این جایگاه امروزه به مراتب از گذشته پررنگ تر می باشد و برای پاسخگویی به سلایق متنوع متقاضیان بازار جواهرات، هنر طراحی نقش بسزایی را ایفا می کند.
 
طراحی جواهرات کلاسیک دستی مجتمع فنی تهران


گوهرشناسی

گوهرشناسی یکی از شاخه ها و زیرمجموعه های صنعت طلا و جواهر است و فردی که به این حرفه اشتغال دارد گوهرشناس نامیده می شود . گوهرشناسی یک علم بین رشته ای می باشد که در آن از علومی نظیر علم مواد، کانی شناسی، فیزیک (اپتیک، هسته ای و ...)، شیمی، معدن و ... بهره گرفته می شود

دوره آموزش ساخت زیور آلات

ساخت زیورآلات از مجموعه مشاغل رشته صنايع دستي و هنر است كه وظايف انتخاب و تهيه سنگ هاي نيمه قيمتي، طراحي، شناخت قطعات و ابزار و اتصا ل آنها به يكديگر با توجه به طراحي متناسب در اشكال و طرحهاي متفاوت، چيدمان هاي متفاوت را بر عهده دارد و با مشاغل طلا و جواهر سازي ، مليله سازي نقره در ارتباط مي باشد. شما با گذراندن این دوره ی کوتاه مدت می توانید به طراحی و ساخت انواع زیور آلات مورد علاقه تان پرداخته و با گذاشتن نمایشگاه و ارائه آثارتان از آموخته هایتان در آمدزایی داشته باشید.

از مزایای شرکت در این دوره ها اعطاء مدرک طراحی جواهرات و گوهرشناسی از مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک است. جهت مشاهده نمونه کار هنرجویان به گالری تصاویر مراجعه کنید.

 
طلا جواهر مدلسازی مجتمع فنی تهران

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان