بستن

آموزش سخت افزار کامپیوتر شخصی

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
11006131514141
OS
رزرو تلفنیزوج 17:30 تا 20:303604,250,000
230006
Hardware
رزرو تلفنیشنبه 17 تا 21,دوشنبه 17 تا 21,چهارشنبه 17 تا 215106,550,000

 برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید

آموزش سخت افزار کامپیوتر شخصی

CompTIA A
 
دوره CompTIA A با محوریت مهارت‌ های جامع سخت‌ افزاری و نرم‌ افزارهای مرتبط با سخت‌افزار از جمله دوره های پر متقاضی حوزه فناوری اطلاعات می باشد. دوره کامپتیا ای پلاس ( CompTIA A) به آموزش و سنجش مهارت های سخت افزاری، شبکه سازی و نرم افزاری (مرتبط با سخت افزار) می پردازد. 
بنر آموزش سیستم عامل ویندوز در اموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

دوره آموزش OS
os مخفف دو کلمه ی انگلیسی Operating system است که در فارسی بیشتر از عبار سیستم عامل استفاده می کنیم. سیستم عامل در حقیقت رابط میان سخت افزار و نرم افزارهایی است که شما در کامیپیوتر با آن ها سر و کار دارید. در این دوره ی 36 ساعته شما با سرفصل های زیر به طول کامل آشنا می شوید: 

 

شناخت نام وظیفه و مکان و محتوای فایل های سیستمی، بکارگیری دستورات خط فرمان، مشاهده، ایجاد و مدیریت دیسک ها، دایرکتروی ها و فایل ها، شناخت utility های مختلف، مراحل نصب سیستم عامل ویندوز، روشهای ارتقاء سیستم عامل، مراحل بوت، روش های نصب دستگاه های جانبی، بهینه سازی دیسک، تشخیص و تفسیر پیام های Startup، استفاده از نرم افزار ها و لبزارهای عیب یابی، تشخیص خرابی های کاربردی و روش های حل آنها، قابلیتهای شبکه در ویندوز، شناسایی پروتکل ها و نصب و پیکربندی مرورگرها و...
  • در پایان دوره هم مدرک دوزبانه از مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک دریافت می کنید. 

 
آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزارکننده تمامی دوره های اموزشی، با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدارک معتبر بین المللی می باشد.
☎  تلفن تماس   ۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی ۱۲۰ تماس بگیرید. 
🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک
 

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان