بستن

آموزش سیسکو

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
11001
CCNA 200-301 آنلاین
1403-01-24جمعه 09:00 تا 13:007520 درصد46,000,000
21001
CCNA 200-301
1403-01-24جمعه 09:00 تا 13:007520 درصد57,000,000

برای دیدن جدول، لطفا گوشی خود را بچرخانید مجتمع فنی ، لوگو  مجتمع فنی گوشی
برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنیدمجتمع فنی تهران

دوره آموزش سیسکو Cisco 

شرکت سیسکو به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده تجهیزات شبکه می باشد. اين شرکت محصولات مختلفي از جمله انواع روترها ، سويچ ها ، فايروال ها و تجهیزات وایرلس دارد . علاوه بر آن شرکت سيسکو سيستم عامل هاي مختلف جهت محصولات متفاوت خود را به مشتريان ارايه مي کند. ابزار هاي مختلف مديريتي و مانيتورينگ و گزارش گيري از جمله محصولات نرم افزاري اين شرکت مي باشد.  شرکت سیسکو در سال 1984 تاسیس گردیده و هم اکنون با بیش از 70000 کارمند سهم قابل توجهی از دنیای ارتباطات را به خود اختصاص داده است.🎯دوره آموزش  دوره آموزش سیسکو Cisco 

در آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، در مدت زمان 166 ساعت و به صورت حضوری و آنلاین  آموزش داده می شود. بعضی از مباحثی که در این دوره می آموزید عبارتند از: 
  • آموزش عملکرد شبکه های داده سیسکو

  • مفاهیم اساسی و طراحی شبکه سیسکو

  • مفاهیم اساسی شبکه و مسیریابی
  • آموزش CCNA R&S در سیسکو
  • دوره CCNP Switch سیسکو

  • CCNP Rout در سیسکو
  • CCNP TShoot در سیسکو
  • یادگیری ابزارها و روش های عیب یابی در شبکه سیسکو


👈برای دیدن سرفصل های دوره آموزش سیسکو Cisco  کلیک  کنید. 

🎓 در پایان کلاس آموزش سیسکو Cisco   مدرک قابل ترجمه و استعلام مجتمع فنی تهران  به دانش پذیران اعطا می گردد. 
 

سطوح مختلف و متنوعي در مدارك CISCO موجود است. اخذ مدرك از  CISCO بسيار ارزشمند است و ارزش و اعتبار والائي براي متخصصين شبكه، مديران آن ها و شركت هایي كه اين متخصصان را استخدام نموده اند، دارد. دوره های آموزشی این شرکت در سه سطح Associate  ، Professional ، Expert با نام های CCNA ، CCNP ، CCIE و در گرایش های مختلفی ارائه می شود.

 
ExpertProfessionalAssociateCISCO
CCIECCNPCCNARouting & Switching
CCIECCNPCCNASecurity
CCIECCNPCCNAWireless
CCIECCNPCCNACollaboration
CCIECCNPCCNAService Provider
CCIECCNPCCNAData Center
-------CCNPCCNACloud
CCDECCDPCCDADesign
 
 
در دوره آموزشCCNA  مهارت فنی در نصب و تنظيمات و راه اندازی شبكه های LAN و WAN فراگیری می شود. پس از آن دوره آموزشCCNP که يك مدرك رده بالاي مهندسي شبكه است وجود دارد. 

شخصي كه به دريافت مدرك CCNPنايل ميشود از لحاظ رده شغلي در ميان تمام شغل هايي كه مربوط به مهندسي شبكه و خصوصاﹰ نصب راه اندازي شبكه با استفاده از تجهيزات سيسكو مي شود، در رده دوم يعني پس از مدرك CCIE كه مربوط به مشاوران حرفه اي سيسكو است قرار مي گيرد. اين بدين معني است كه شخص دارنده CCNP  مي تواند فاصله مقام خود را با ارشدترين سطح كارشناسي شبكه به يك قدم برساند.
كارشناس شبكه با ارتقاي مدرك خود از CCNA به CCNP نه تنها تسلط خود بر مباحث مربوط به شبكه هاي LAN و Dial up را افزايش مي دهد بلكه از محدوده ی شبكه هاي محلي با كاربرد  كوچك خارج شده و توانايي خود را در راه اندازي شبكه هاي WAN تثبيت مي كند.


افرادي كه صاحب مدرك مذكور شوند قادر خواهند بود شبكه هاي بزرگ كامپيوتري كه بين صد تا بيش از پانصد كامپيوتر دارند، را نصب، پيكربندي و عيب يابي نمايند. اين نوع شبكه ها كه عموماﹰ در كارخانجات صنعتي بزرگ مراكز عظيم تجاري و هم چنين سازمان هاي بزرگ مستقر هستند، برخلاف شبكه هاي محلي كوچك و شبكه هاي دفتري، به دليل نوع استفاده، تعداد كاربران زياد و نقشي كه در پيشبرد اهداف نهايي آن سازمان ايفا مي كنند، از حساسيت و اهميت حياتي برخوردارند.
 
آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزارکننده تمامی دوره های اموزشی، با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدرک معتبر می باشد.
☎  یا با شماره تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی 130 تماس بگیرید
🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک


کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایت و نرم افزار مدیریت آموزشگاه توسط بهسامان