بستن

آموزش برنامه نویسی جاوا Java

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
15016
Java SE 8 Programming
1399/11/09پنجشنبه 13 تا 1850015,000,000
25026
Java Advance
رزرو تلفنییکشنبه 17:30 تا 20:30,سه شنبه 17:30 تا 20:3050014,520,000
3503-1
Java EE programming
رزرو تلفنیپنجشنبه 13:00 تا 18:0050018,000,000

 برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید

برنامه نویسی جاوا

 اوایل آخرین دهه از قرن بیستم مصادف بود با ظهور یک زبان برنامه نویسی جدید به نام جاوا. این زبان که توسط مبدعش جیمز گوسلینگ در ابتدا Oak یا بلوط نام گرفته بود، اولین زبان از خانواده زبان های برنامه نویسی بود که از ماشین مجازی برای اجرا شدن بهره می گرفتند. زبان برنامه نویسی جاوا ممکن است دیگر یک زبان برنامه نویسی جدید نباشد اما همچنان و به صورت بسیار جدی، جای خود را در میان زبان های برنامه نویسی قدیم و جدید به عنوان یک زبان علمی و تخصصی حفظ کرده است. جاوا به عنوان زبان برنامه نویسی رسمی در بسیاری از دانشگاه ها و مراکز آکادمیک کشورهایی چون آمریکا، کانادا، استرالیا، آلمان و فرانسه تدریس می شود و از اجرو قرب بسیار بالایی برخوردار است. جاوا زبان پیش فرض بسیاری از مراکز تحقیقاتی است و به عنوان یکی از زبان های رسمی مسابقات برنامه نویسی ACM مطرح می باشد. حقوق بالا و پرداخت بسیار خوب به برنامه نویسان جاوا سبب شد که این زبان در رده زبان های لوکس قرار گیرد و در برخی سال ها بالاترین سطح درآمد را به خود اختصاص دهد.

آموزش برنامه نویسی جاوا

🎯برنامه نویسی به زبان جاوا JAVA در آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک،  یک دوره  50 ساعته است که به طور اختصصاصی به آموزش زبان برنامه نویسی جاوا می پردازد. 

برخی از سرفصل های یادگیری زبان برنامه نویسی جاوا در مجتمع فنی ونک عبارتند از:

  • مفهوم برنامه نویسی و اهداف آن

  • مفهوم شی گرائی و ویژگی های آن

  • معرفی مفهوم انتزاع، وراثت و...

  • کار با انواع توابع

  • کار با ساختمان داده در جاوا

  • بررسی آرایه ها و کلاس ها و... 

کاربرد برنامه نویسی جاوا: زبان جاوا را نمی بایست با جاوا اسکریپت اشتباه گرفت چرا که این تنها یک تشابه در نامگذاری است و زبان جاوا به هیچ عنوان یک زبان اسکریپتی نیست. اما با زبان جاوا (و تقریبا تمامی زبان های برنامه نویسی چه اسکریپتی و چه غیر اسکریپتی) می توان وب سایت ایجاد کرد و اتفاقا برنامه نویسی وب با زبان جاوا بسیار پرطرفدار است. زبان جاوا یک زبان همه منظوره است که مهم ترین خصوصیت آن استقلال از سخت افزار و سیستم عاملی است که برنامه در نهایت می خواهد بر روی آن اجرا شود. این خصوصیت با شعار Write Once Run Anywhere معروف شده است. زبان جاوا برای پیاده سازی این موضوع از ماشین مجازی جاوا یا Java Virtual Machine استفاده می کند و می توان گفت ماشین مجازی جاوا میزبان برنامه نوشته شده به زبان جاوا خواهد بود و تمامی ارتباطات با بستر اجرا را خود انجام می دهد.


دپارتمان وب و برنامه نویسی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک در راستای تحقق اهداف علمی و آموزشی خود اقدام به برگزاری دوره های تخصصی برنامه نویسی با جاوا نموده است و توانسته است با جذب افراد مستعد در این زمینه و برگزاری مرتب و با کیفیت این دوره ها، نیروهای متخصص دانشگاهی و غیر دانشگاهی تربیت نماید. موج جاری متقاضیان یادگیری جاوا در پاسخ به تغییر رویکرد بازار برنامه نویسی ایران از تکنولوژی های مبتنی بر NET. به تکنولوژی های مبتنی بر جاوا ایجاد شده است. این تغییر با توجه به متن باز بودن جاوا و استقلال جاوا از سیستم عامل و بستر سخت افزاری که برنامه یا وب سایت بر روی آن اجرا می شودد، قابل پیش بینی بود و به همین منظور این دپارتمان بخشی عظیمی از برنامه ریزی های خود را در جهت مدیریت و آموزش این موج، بسیج و هماهنگ کرده است. برگزاری بیش از 20 دوره عمومی و خصوصی آموزش جاوا در سطوح مقدماتی و پیشرفته به همراه تربیت برنامه نویسان و کارمندان شرکت های نرم افزاری دولتی و غیر دولتی از کارنامه این دپارتمان در حوزه جاوا می باشد.


به طور کلی تمامی تکنولوژی های جاوا را می توان به دو بستر Java SE و Java EE تقسیم بندی نمود. بستر Java SE به همراه ماشین مجازی جاوا به شما اجازه می دهد تا یک برنامه جاوا تولید و اجرا کنید و در Java EE می توانید برنامه های نوشته شده را به روش های گوناگون به هم متصل کنید. به همین منوال شما در دوره های Java SE تمامی ابزارها و سرفصل هایی را خواهید آموخت که اجازه می دهند یک برنامه جاوا ایجاد کنید. مفاهیم این دوره در دروس Java Programming Essentials و Java Database Programming with Hibernate آموزش داده می شوند. در دوره های پیشرفته تر شما با تکنولوژی ها و معماری Java EE آشنا خواهید شد. از معروف ترین سرفصل های دوره های Java EE ، جاوا وب می باشد که در دوره (Java Web Programming JSP, JSF) بیان می گردد.

آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزارکننده تمامی دوره های اموزشی، با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدارک معتبر بین المللی می باشد.

 

☎ تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی ۱۲۰ 

🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان