بستن

دوره های آنلاین بورس و بازار سرمایه

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
دوره ای برای نمایش وجود ندارد
برای دیدن جدول، لطفا گوشی خود را بچرخانید مجتمع فنی ، لوگو  مجتمع فنی گوشی

آموزش آنلاین بورس و بازار سرمایه 

دوره های مجازی  دپارتمان "بورس و بازار سرمایه"، با هدف کسب موفقیت های دوره های حضوری نمایندگی ونک این بار در فضای مجازی راه اندازی شده است.
شما می توانید به راحتی با موبایل یا لپ تاپ خودتان در منزل یا محیط کار و ... در این دوره ها شرکت کنید، به صورت آنلاین با استاد دوره در ارتباط باشید و دانش خود را ارتقا ببخشید.
 
آموزش و یادگیری بورس اوراق بهادار ، سرمایه گذاری و مدیریت ریست بورس ، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک
 
دوره های اصول سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک با هدف موفقیت و کسب حداکثر سود به همراه آموزش عملی و کاربردی  از مقدماتی تا پیشرفته  با بهره گیری از استادهای با تجربه و نام آشنا برگزار می شود.
 
نکته کلیدی تمایز فعالیت شما در بورس با دیگران، توانایی تحلیل بازار است. وقتی  تحلیل قوی تری از اوضاع بازار بورس و اقتصاد داخل و خارج از کشور داشته باشید، می توانید سرمایه گذاری صحیح تری انجام داده و در نهایت سود بالاتری را تجربه نماید. آموزش تحلیل های تکنیکال، تحلیل های بنیادی، روانشناسی بازار و مدیریت پرتفوی  به همه افرادی که قصد ورود به بازار بورس را دارند به شدت توصیه می گردد.
 
مورد مهم بعدی در بورس، روانشناسی خود و روانشناسی بازار و توانایی پیش بینی درست از اتفاقاتی است که در بازار خواهد افتاد. تجربه و مهارتی که افراد حرفه ای در بورس کسب نموده اند به همراه دانش بالایی که در این زمینه دارند، به آن ها کمک می کند تا بتوانند اتفاقات آتی در بازار بورس را پیش بینی نموده و بر همان اساس نسبت به سرمایه گذاری اقدام نمایند.
 
 
این دوره مناسب افراد مبتدی که هیچ تجربه ای در بورس ندارند و همچنین افرادی که می خواهند تخصص خود را در بازار بورس افزایش دهند می باشد، در پایان این دوره انتظار می رود دانشپذیران بتوانند  بازارهای مختلف خصوصا بازار سهام، انجام تجزیه و تحلیل سهام از طریق نمودار، قیمت و اندیکاتورهای تکنیکال، اصلاح ساختار تفکر در معاملات در جهت سودآوری بیشتر، اعمال دقیق مدیریت ریسک و مدیریت پول در معاملات، آشنایی با استراتژی های معاملاتی نظیر موج های الیوت، گن، روشABC و .... تجزیه و تحلیل نمایند.
 
دوره جامع اصول سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار شامل موارد زیر است:
مبانی سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار
تحلیل بنیادی کاربردی در بازار سهام
مدیریت پرتفوی
 
 یکی دیگر از اهداف دوره های مجازی این دپارتمان، صرفه جویی در وقت و هزینه شما متقاضی محترم است. مخصوصا اگر احتیاج به زمان بیشتری برای انجام کارهای مالی و انجام معاملات و رصد کردن بازار سهام و ... دارید. 
از دیگر قابلیت های این دوره امکان دریافت ویدیو در پایان هر کلاس هست تا هر چند بار که نیاز بود به مطالب گفته شده رجوع کنید، تمرین ها و پروژه ها را در منزل انجام دهید و در فضای مجازی با استاد و سایر هم کلاسی ها به اشتراک بگذارید و در پایان دوره علاوه بر کسب مهارت عملی، مدرک معتبر هم دریافت کنید. 
 
به امید بهره گیری حداکثری شما، از دوره های دپارتمان "بورس و بازار سرمایه"

مجتمع فنی تهران، با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در حوزه آموزش کشور.

 برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنیدمجتمع فنی تهران

☎ یا با شماره تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی ۱۰۲ تماس بگیرید. 
🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

 


کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان