بستن

دوره های آنلاین فنی مهندسی

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
دوره ای برای نمایش وجود ندارد
برای دیدن جدول، لطفا گوشی خود را بچرخانید مجتمع فنی ، لوگو  مجتمع فنی گوشی
برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید
مجتمع فنی تهران

آموزش آنلاین فنی مهندسی


با هدف رفع نیاز طیف وسیعی از علاقه مندان به رشته هایی در گروه های مهندسی مکانیک، معماری، عمران، صنایع، گروه نقشه برداری راه اندازی شده و  در طی سال های گذشته، با استقبال بسیار خوبی از طرف جامعه دانشجویی و فارغ التحصیلان دانشگاه ها نیز همراه بوده و هست. این دپارتمان با  بهره گیری از استادهای با تجربه و نام آشنا، استفاده از دانش نرم افزاری و سخت افزارهای به روز، و همین طور بهره گیری از فضای مجازی،  سعی در ارتقاع دانش فنی مهندسی کشور داشته و  دارد.
 
دوره های مجازی دپارتمان فنی مهندسی نمایندگی ونک در همین راستا راه اندازی شده است. این دوره ها در فضای لایو برگزار می شوند. در تمام مدت کلاس استاد با شما به صورت زنده در تماس هست و دانشپذیر می تواند در تمام مدت دوره سوال های خود را از استاد بپرسد، سوال ها و پروژه ها را در منزل انجام دهد و با استاد و سایر همکلاسی ها به اشتراک بگذارد  و در پایان دوره هم مدرک معتبر و بین المللی دریافت کند. 
 
علاوه بر این، فیلم هر جلسه را هم در اختیار خواهد داشت تا هر چند بار که نیاز بود به آن رجوع کند. 
 
هدف دیگر دپارتمان فنی مهندسی نمایندگی ونک، از برگزاری دوره های آنلاین، صرفه جویی در وقت و هزینه دانشپذیران و متقاضیان دوره های فنی و مهندسی است. یعنی به کار گیری همان کیفیت دوره های حضوری، اما در فضای مجازی... 
 
با امید به ارتقاع روز افزون سطح دانش فنی مهندسی کشور و با آرزوی دیدار علاقه مندان به رشته های فنی مهندسی در فضای مجازی دپارتمان فنی مهندسی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک.

مجتمع فنی تهران، با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در حوزه آموزش کشور.
☎ یا با شماره تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی 115 تماس بگیرید. 
🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک
 

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان