بستن

دوره های آنلاین وب و برنامه نویسی

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
دوره ای برای نمایش وجود ندارد
برای دیدن جدول، لطفا گوشی خود را بچرخانید مجتمع فنی ، لوگو  مجتمع فنی گوشی
 برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنیدمجتمع فنی تهران

دپارتمان وب و برنامه نویسی

دپارتمان وب و برنامه نویسی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، نامی آشنا برای علاقه مندان به حوزه برنامه نویسی و طراحی وب به شمار می رود. دوره های آنلاین این دپارتمان با  با هدف کسب موفقیت های دوره های حضوری نمایندگی ونک این بار در فضای مجازی راه اندازی شده است.
 
در دوره های مجازی  "دپارتمان وب و برنامه نویسی" شما می توانید به راحتی با موبایل یا لپ تاپ خودتان در منزل یا محیط کار و ...   به صورت آنلاین با استاد دوره در ارتباط باشید و سوال های خودتان را مطرح کنید. پروژه ها و تمرین ها را در خانه انجام داده و با استاد و دیگر همکلاسی ها به اشتراک بگذارید و در پایان دوره هم مدرک معتبر و بین المللی بگیرید.
 
برنامه نویسی از مقدماتی تا پیشرفته، طراحی وب، برنامه نویسی پایتون، برنامه نویسی جاوا، برنامه نوسی برای موبایل اندروید و IOS، مدیریت پایگاه داده SQL Server بازی سازی با موتور یونیتی، برنامه نویسی سی شارپ  و...از دوره های موفق  این دپارتمان هستند.
 
بازارکار شغل های مربوط به برنامه نویسی، چه برای سایت، چه برای گوشی و رایانه و... یکی از به اصطلاح تشنه ترین بازارهای موجود است و افراد زیادی روزانه جذب این بازار می شوند. مهارت هایی که نه تنها بازار داخلی که بازار کار در خارج از کشور برای آن مناسب و پر در آمد به شمار می رود و مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، همراه سهم بزرگی از پرورش نیروی کشور را بر عهده داشته است.
 
دوره های مجازی  "دپارتمان وب و برنامه نویسی"  در فضای لایو برگزار می شوند و در پایان هر درس می توانید ویدیو کلاس را هم دریافت کنید تا هر زمان که لازم شد به آن رجوع کنید. 
 
هدف دیگر دوره های مجازی "دپارتمان وب و برنامه نویسی"  نمایندگی ونک، صرفه جویی در وقت و هزینه دانشپذیران و متقاضیان دوره های وب و برنامه نویسی است؛ یعنی به کار گیری همان کیفیت دوره های حضوری، اما در فضای مجازی... 
 
به امید بهره گیری حداکثری شما، از دوره های  "دپارتمان وب و برنامه نویسی"
مجتمع فنی تهران، با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در حوزه آموزش کشور.
 
 

 برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنیدمجتمع فنی تهران

☎  یا با شماره تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی ۱۲۰ تماس بگیرید

🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک
 

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان