بستن

دوره های آنلاین حسابداری و مدیریت

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
دوره ای برای نمایش وجود ندارد
برای دیدن جدول، لطفا گوشی خود را بچرخانید مجتمع فنی ، لوگو  مجتمع فنی گوشی

دپارتمان "حسابداری و مدیریت" 

دوره های مجازی دپارتمان "حسابداری و مدیریت" مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک طیف جامعی از نیازهای مالی و مدیریتی دانشپذیران و متقاضیان را پاسخگو بوده و هست.  
دوره هایی مانند "پکیج حسابداری ویژه بازار کار" که در آن متقاضی با نحوه عملیات حسابداری یک شرکت آشنا شده به صورتی که هم ثبت در دفاتر قانونی را فرا می گیرد و هم با نحوه تهیه صورت های مالی و  بستن حساب ها آشنا می شود  همچنین به نرم افزارهای رایج حسابداری ( هلو سپیدار)  مسلط می شود. ناگفته نماند مانند دوره های مجازی  دیگر این دپارتمان،  تمام مراحل به صورت مجازی برگزار می شود.
 
بنر آموزش جامع حسابداری مالی و خدماتی ، بازرگانی و مکانیزه در آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک
شما می توانید به راحتی با موبایل یا لپ تاپ خودتان در منزل یا محیط کار و... به صورت لایو، در این دوره ها شرکت کنید، به صورت آنلاین با استاد دوره در ارتباط باشید و سوال های خود را از استاد بپرسید.
 
از دیگر قابلیت های دوره های مجازی دریافت ویدیو در پایان هر کلاس هست تا هر چند بار که نیاز بود به مطالب گفته شده رجوع کنید، تمرین ها و پروژه ها را در منزل انجام دهید و در فضای مجازی با استاد و سایر هم کلاسی ها به اشتراک بگذارید و در پایان دوره علاوه بر کسب مهارت عملی و کیفی، مدرک معتبر هم دریافت کنید. 
 
از دیگر دوره های موفق این دپارتمان "حسابداری و مدیریت"، دوره های بازاریابی دیجیتال، مدیریت جامع منابع انسانی، مدیریت ارتباط با مشتری و  مدیریت مالی و... است. 
 
این دوره ها و دوره های کیفی و موفق دیگر دپارتمان "حسابداری و مدیریت"  مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، همه و همه به صورت مجازی در دسترس شما عزیزان قرار گرفته اند تا قدمی دیگر در راه ارتقا سطح کیفی و کمی دانش کشور برداشته باشیم. 
 
به امید بهره گیری حداکثری شما، از دوره های دپارتمان "حسابداری و مدیریت" 
 
مجتمع فنی تهران، با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در حوزه آموزش کشور.

☎ یا با شماره تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی ۱۰۲ تماس بگیرید. 
🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک


کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان