بستن

کارگاه کف پوش سه بعدی و سقف کشسان

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
دوره ای برای نمایش وجود ندارد
کفپوش به رویه و لایه هایی روی کف یک ساختمان یا هر مکان دیگری گفته می شود. کف پوش ها انواع مختلفی دارند که از جدیدترین آن ها میتوان به کفپوش اپوکسی اشاره کرد . این کفپوش اغلب به روی سطوح بتونی و حتی سالن هایی که قبلا کفپوش های سنگی و موزائیک شده اند استفاده می گردد، ولی در عین حال جهت سطوح فلزی نیز مناسب  می باشد.
با توجه به خلاقیت به کار رفته در کفپوش های سه بعدی و نیز کیفیت بالای اجرای آن ها، محبوبیت آن رو به رشد است این کفپوش جلوه ای تازه به محیط داخلی ساختمان داده و هرکسی که وارد خانه می گردد را کاملا شگفت زده می سازد. برای مثال  به یکباره وارد اتاقی می شوید و احساس می کنید الان پایتان خیس می شود.

مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک کفپوش اپوکسی 

از جمله مزایای این نوع کف پوش می توان به ظاهر زیبا و جذاب آن اشاره کرد . علاوه بر زیبایی ظاهری تنوع آن در رنگ و طرح های مختلف باعث می شود بتوان این کفپوش را در فضاهای مختلف و با توجه یه سلایق متفاوت به کار برد.
از دیگر ویژگی های این کفپوش ضخامت نسبتا کم آن و در عین حال عایق حرارتی و رطوبی و حتی آنتی باکتریال آن است. این کفپوش به شدت آنتی باکتریال بوده و در برابر موارد شیمیایی مقاومت فراوانی از خود نشان می دهد. به همین دلیل است که از کفپوش اپوکسی برای سالن های ورزشی، سطوح بیمارستانی، محیط های مسکونی، کارخانه های صنعتی و ... استفاده می گردد.
همچنین این کف پوش ها  فاقد هر گونه درز، شکاف و منفذ هستند و و امکان رشد باکتری ها و پاتوژن ها در آنها وجود ندارد.

مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک کفپوش اپوکسی
با توجه به جدید بودن و منحصربه فرد بودن این کفپوش ها، بسیاری از افراد تصور می کنند که کفپوش اپوکسی هنوز به خوبی در میان عموم مردم شناخته نشده است و بنابراین تعداد افرادی که متقاضی این نوع کفپوش ها هستند کمتر است. اما علی رغم جدید بودن کفپوش های اپوکسی، به دلیل زیبایی، کارایی و استحکام بسیار بالا از جمله پرطرفدارترین پوشش های کف موجود در بازار می باشند.

برای ورود به بازار کار کفپوش اپوکسی، شما باید ابتدا دوره های آموزشی لازم جهت آشنایی با ترکیبات، خواص شیمیایی و طریقه نصب این کفپوش ها را سپری نمایید. البته ورود به بازار کار کفپوش های اپوکسی کار چندان مشکلی نمی باشد و شما می توانید در یک دوره تخصصی در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، هرآنچه برای ورود به بازار کار کفپوش های اپوکسی نیاز دارید به صورت تئوری و عملی بیاموزید.


آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزارکننده تمامی دوره های اموزشی، با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدارک معتبر بین المللی می باشد.

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان