بستن

گرافیک و انیمیشن کودک و نوجوان

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
دوره ای برای نمایش وجود ندارد

برای دیدن جدول، لطفا گوشی خود را بچرخانید مجتمع فنی ، لوگو  مجتمع فنی گوشی
برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنیدمجتمع فنی تهران


دوره‌ی آموزش گرافیک و انیمیشن کودک و نوجوان

 این دوره در دپارتمان گرافیک و انیمیشن با هدف افزایش خلاقیت کودکان و نوجوانان تشکیل شده است. فرزندان دلبند شما در این دوره با ایده پردازی آشنا می‌شوند. استوری‌برد را که مقدمه ورود به دنیای انیمیشن است را می‌آموزند. مرحله آموزش ساخت استاپ موشن و اولین انیمیشن است. آموزش نرم‌افزارهای رایانه‌ای انیمیشن‌سازی و آموزش‌های لازم دیگر در دوره جامع آموزش گرافیک و انیمیشن در انتظار کودکان و نوجوانان عزیز در مجتمع فنی ونک است. 

..

💎 دوره آموزش گرافیک و انیمیشن کودک و نوجوان  

 در آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک یک دوره 120 ساعته است و یکی از دروس دپارتمان کودک و نوجوان مجتمع فنی ونک است که به صورت حضوری  در سرفصل های ذیل به دانش پذیران ارائه می شود: 

  • آموزش ایده پردازی 
  • آموزش استوری برد 
  • آموزش استاپ موشن 
  • آموزش نرم افزار انیمیشن سازی 
  • و آموزش های ضروری دیگر 
 
💯فرصت استثنایی در سه ماهه تابستان 
 
☑️تمام سعی دپارتمان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران، نمایندگی ونک، ایجاد فضایی امن و مناسب برای پرورش  و رشد کودکان و نوجوان عزیز است. آینده سازانی که فردای ایران‌ عزیزمان را رقم می‌زنند. بهره‌گیری از استادهای باتجربه، دلسوز و عاشق کودکان و نوجوانان، فضای آرام و بهره‌گیری از پروتکل‌های بهداشتی،‌ مشاوره کارشناس‌های خبره  و ایجاد فایل استعدادیابی و پیگیری روند رشد، اعطای مدرک معتبر در پایان دوره و مزایای دیگر در انتظار فرزند شما در دوره‌های دپارتمان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک است. منتظر دیدارتان هستیم.
 

آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزارکننده تمامی دوره‌های آموزشی، با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدارک معتبر بین المللی می باشد.

 

☎ یا با شماره تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی ۱۱۱-۱۱۰ تماس بگیرید. 
🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک 

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایت و نرم افزار مدیریت آموزشگاه توسط بهسامان