بستن

زبان آلمانی

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
11114-1
German
رزرو تلفنیشنبه 13 تا 17,یکشنبه 13 تا 17,دوشنبه 13 تا 17,سه شنبه 13 تا 17,چهارشنبه 13 تا 17010 درصد31,400,000

زبان آلمانی، زبانی بین المللی است و به عنوان زبان اول یا دوم بیش از 185 میلیون نفر از جمعیت دنیا را مورد استفاده است.
در حال حاضر زبان آلمانی، زبان رسمی کشورهای آلمان، اتریش و لیختن اشتاین است. در بخش هایی از سوئیس، شمال ایتالیا، شرق بلژیک و شرق فرانسه نیز به عنوان زبان دوم شناخته می شود.
تحصیل در اغلب دانشگاه های آلمان رایگان می باشد. این در حالیست که خیلی از دانشگاه های آلمان در رده 100 دانشگاه برتر دنیا قرار دارند. مسلم است که تسلط به زبان آلمانی امتیاز بزرگی برای اخذ ویزا و پذیرش برای دانشگاه های آلمان محسوب می شود.
از نظر انتشار کتاب های جدید، آلمان در رتبه پنجم دنیا قرار دارد و بسیاری از وب سایت های علمی و تخصصی به زبان آلمانی هستند. همچنین از نظر مقالات علمی، آلمان در رتبه دوم جهان قرار دارد و بیش از 28 درصد کتب و مقالات علمی دنیا به زبان آلمانی هستند.
 
آلمان دارای بزرگترین اقتصاد در اروپا می باشد. این کشور صادر کننده اتومبیل و ماشین های صنعتی تا محصولات شیمیایی و فلزات است. دانستن زبان مادری شرکای تجاری آلمانی، در تجارت شما بسیار مفید خواهد بود.
یادگیری زبان آلمانی برای کسانی که دانش زبان انگلیسی بالایی دارند بسیار آسان تر است.
کلاس های آلمانی ( German ) در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک در سطوح A1,A2,B1,B2,C1,C2 برگزار می گردد.
 
برای پذیرش دانشگاه در رشته های آلمانی زبان، حداقل سطح B1 زبان آلمانی الزامی است. همچنین برای دریافت پذیرش از رشته هایی که به زبان انگلیسی ارائه می شوند، مدرک آیلتس IELTS  با نمره 6 به بالا لازم است.

مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان