بستن

پکیج ویژه بازار کار

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
دوره ای برای نمایش وجود ندارد
پکیج ویژه بازار کار شبکه 
امروزه درگیری افراد برای ادامه تحصیل، دستیابی به بازار کار است و معمولا از این موضوع نارضایتی دارند که با وجود گذراندن دوره های متعدد باز هم برای دستیابی به بازار کار مربوطه کمبود احساس می کنند. ما با بررسی های انجام شده در این زمینه پیشنهادی ویژه برای ورود به بازار کار داریم که تحت عنوان پکیج ویژه بازار کار ارائه داده ایم.

دوره Network

شرکت CompTIA به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت های ارائه کننده مدارک بین المللی IT ، مدرک Network یا مدرک تکنسین شبکه را معرفی نموده و در طی آن به بررسی مفاهیم اولیه شبکه ، پروتکل ها از جمله TCP/IP، توپولوژیها، لایه ها و سایر موارد مهم در کار با شبکه پرداخته و افراد را جهت ورود به دوره های تخصصی تر شبکه از جمله دوره های مایکروسافت ، سیسکو ، لینوکس و امنیت شبکه آماده می سازد . لذا دوره نتورک پلاس به عنوان پیشنیاز کلیه دوره های مربوط به شبکه و بهترین نقطه شروع این دوره ها می باشد.
بنر اموزش نتورک network  در پکیج ویژه بازار کار آموزشگاه مجتمع فنی تهران
 دوره Configuring Windows 10
در این دوره آموزشی  شما با نکات ضروری برای کار به صورت حرفه ای با ویندوز 10 و سرفصل های مطرح شده در آزمون Windows 10 70-698آشنا می شوید.
 
آموزش جامع میکروتیک
میكروتیك نام شرکتی در کشور( Latvia لتونی ) در اروپای شرقی است که سیستم عاملی به نام RouterOS و سخت افزارهایی برای آن به نام RouterBOARD و نسل جدید و دارای چندین پردازنده آن با نام CloudCoreRouter تولید می کند. این شرکت فعالیت خود را از سال 1991 شروع کرد که در ابتدا RouterOS را برای PC تولید کرد و در سال 2002 اولین RouterBOARD متولد شد.
همچنین اولین MUM (MikroTik Users Meeting) در سال 2002 برگزار گردید.
میكروتیك مشاوران آموزش دیده، مراکز آموزشی و فروشندگان مختلفی در سراسر جهان دارد. بیش از 11000 مهندس آموزش دیده و دارای مدارک میكروتیك در جهان وجود دارند.
آموزش و یادگیری میکروتیک در آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی برتر ونک

سطح پایه

تنها مدرک سطح پایه MTCNA می باشد.

دوره CCNA


دوره CCNA)) Cisco Certified Network Associate   ﺍﻭﻟﻴﻦ دﻭره Cisco و  ﭘﻴﺶ ﻧﻴﺎﺯ ﺳﺎﻳﺮ دوره های ﺳﻴﺴﻜﻮ می باشد و ﺷﺎﻣﻞ مفاهیم ﭘﺎﻳﻪ ﺍﻯ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺷﺒﻜﻪهای  LAN و WAN ﻭ ﻧﺤﻮﻩ ﻧﺼﺐ ﻭ ﺭﺍﻩ ﺍﻧﺪﺍﺯﻯ ﺍﻳﻦ ﻧﻮﻉ ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎ در مقیاس کوچک ﻣﻰ ﺑﺎﺷﺪ. ﺩﺭ آموزش CCNA ﻣﻔﺎﻫﻴﻢ ﺭﻭﺗﻴﻨﮓ ، سوئیچینگ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﻧﺤﻮﻩ ﻧﺼﺐ ﻭ ﺭﺍﻩ ﺍﻧﺪﺍﺯﻯ ﺳﻮﻳﻴﭻ ﻫﺎ ﻭ ﺭﻭﺗﺮﻫﺎﻯ ﺳﻴﺴﻜﻮ ﺩﺭ ﻻﻳﻪ ﻫﺎﻯ ﺩﻭﻡ ﻭ ﺳﻮﻡ ﺷﺒﻜﻪ بررسی می شود. درﺿﻤﻦ تمامی ﭘﺮﻭﺗﻜﻞ ﻫﺎﻯ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﻰ ﺷﺒﻜﻪ به صورت جزیی قابل بررسی قرار می گیرند.


آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزارکننده تمامی دوره های اموزشی، با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدارک معتبر بین المللی می باشد.
 
☎  تلفن تماس   ۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی ۱۲۰ تماس بگیرید. 
🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان