بستن

آموزش بازی سازی با Unity3D

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
18006
Unity3D Game Engine
رزرو تلفنییکشنبه 17 تا 21,سه شنبه 17 تا 2190047,400,000

 برای تماس مستقیم با کارشناس دوره در واتساپ کلیک کنید

آموزش بازی سازی یونیتی Unity3D :

یونیتی در ساخت بازی ها در رایانه شخصی، دستگاه های همراه از جمله اندروید و ios کاربرد فراوان دارد و بازی های ماندگاری با این موتور بازی سازی تا به حال به دنیای بازی های رایانه ای عرضه شده است. 
شما در دوره ی آموزشی بازی سازی با موتور یونیتی در آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک، هر آنچه که برای ساخت بازی لازم باشد یاد می گیرید: داستان بازی، گرافیک بازی، گیم پلی بازی، کدنویسی و... از اصول ابتدایی بازی سازی رایانه ای گرفته تا عرضه در کنسول هایی نظیر گوگل پلی و کافه بازار...

 

 

بخشی از آموزش هایی که در دوره ی آموزش بازی سازی رایانه ای با موتور یونیتی  با آن آشنا خواهید شد.

بازی سازی دوبعدی: علی رغم آنچه تصور می شد همچنان بازی های دو بعدی علاقمندان بسیاری در سرتاسر دنیا دارد. بازی هایی معمولا سبک، که در آن ها به جای زرق و برق هالیوودی، داستانی قوی و بی نقص مخاطب را با خود همراه می کند.
بازی سازی سه بعدی: پس از یادگیری بازی سازی دوبعدی، راه ورود به جهان بازی های سه بعدی باز است: موتور بازی سازی یونیتی به خوبی فضای سه بعدی را به مخاطب عرضه می کند.
برنامه نویسی بازی: در پس پشت هر بازی که انجام می دهیم، از بازی های دوبعدی ساده گرفته تا بازی های پیچیده سه بعدی، کدهای برنامه نویسی در مقیاس وسیع استفاده می شود. اما جای نگرانی نیست، در این دوره برنامه نویسی بازی با زبان سی شارپ گیم به شما عزیزان ارائه می شود. سی شارپ یک زبان برنامه نویسی شئی گرا است و به خوبی برای نوشتن بازی ها در انواع پلتفرم ها کارایی دارد.
داستان بازی: داستان حاکم مطلق هر اثر موفقی است. از یک تابلو نقاشی گرفته تا داستان های تمام تاریخ ادبیات و فیلم های بلند و کوتاه، آنچه که باعث ماندگاری اثار در گذر زمان می شود، خط داستانی و نحوه ارائه آن به مخاطب است. در دوره بازی سازی با موتور یونیتی آموزش داستان بازی یکی از سرفصل های آموزشی مهم به شمار می رود.
گیم پلی بازی: در واقع همان قوانین بازی است اما کمی فراتر. گیم پلی علاوه بر تعریف نحوه ی تعامل با بازی را تعریف می کند، بلکه مسائلی چون نحوه برد و باخت و در کل رقابت بازی و این که بازی بر سر چیست؟ طرح ریزی آن و ارتباط بازیکن با بازی را هم شامل می شود. این روند غیر از گرافیک بازی است.

گرافیک بازی: گرافیک بازی یکی از مهترین قسمت های بازی است. تمام بازی های بزرگ دنیا از گرافیکی یک دست و مختص به خود بهره برده اند. گرافیک به تعبیری ویترین بازی شما است و برای همراهی بازیکن با بازی شما بسیار حائز اهمیت است. در آموزش بازی سازی با موتور یونیتی، به گرافیک بازی هم به خوبی پرداخته می شود.

بنر اموزش بازی سازی رایانه ای با موتور یونیتی در مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک
 
مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک تنها آموزشگاه آموزش یونیتی است. دوره آموزش unity در این آموزشگاه به صورت پروژه محور و از مبتدی تا پیشرفته برگزار می شود. شما با گذراندن دوره اموزش یونیتی ( دوره حضوری unity 3d ) علاوه بر مدارک معتبری که در پایان کلاس اموزش بازی سازی دریافت می کنید، می توانید قدم بلند به سمت بازار کار تخصصی و لبریز از خلاقیت بازی سازی بردارید. 

آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزارکننده تمامی دوره های اموزشی، با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدارک معتبر بین المللی می باشد.

☎ تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی ۱۲۰ 
🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان