بستن

آموزش بازی سازی با Unity3D

کد دورهوضعیتپیش نیازنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)سرفصلرزروثبت نام
18006
Unity3D Game Engine
رزرو تلفنییکشنبه 17 تا 21,سه شنبه 17 تا 2190047,400,000

آموزش بازی سازی یونیتی Unity3D :

یونیتی (به انگلیسیUnity) یک موتور بازی سازی است که توسط فناوری‌های یونیتی ( Unity Technologies ) ساخته شده است و در ساخت بازی برای کامپیوترهای شخصی، کنسول های بازی،  دستگاه های همراه و وب سایت ها استفاده می شود. برای اولین بار در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سال ۲۰۰۵ برای سیستم عامل OS X معرفی شد و از آن زمان تا به امروز بر روی بیست و یک سکوی دیگر توسعه یافته است.
 

 

 


 یونیتی یکی از محبوب ترین نرم افزار های ساخت بازی های دوبعدی و سه بعدی در جهان است که قابلیت خروجی برای کنسول ، کامپیوتر و موبایل را دارد. همچنین با توجه به پیشرفت مارکت های داخلی و خارجی فروش بازی ، پتانسیل تولید برای سازندگان به شدت افزایش یافته است.
بخش گرافیک برای سازندگان Game همیشه از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و در نرم افزار unity 3d نیز شاهد پیشرفت های چشمگیری در این بخش هستیم. همچنین در برنامه یونیتی از زبان برنامه نویسی Boo ، Java و #C پشتیبانی می شود. برای اطلاع بیشتر از موتور یونیتی می توانید مقاله بازی سازی با موتور یونیتی را مطالعه نماید. 
 
 
 

مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک تنها آموزشگاه آموزش یونیتی است که دوره اموزش unity را بصورت پروژه محور و از مبتدی تا پیشرفته برگزار میکند. شما با گذراندن دوره اموزش یونیتی ( دوره حضوری unity 3d ) علاوه بر مدارک معتبری که در پایان کلاس اموزش بازی سازی دریافت میکنید٬ با قدرت می توانید قدم به بازار کار تخصصی و لبریز از خلاقیت بازی سازی بگذارید.
 

Unity3D


آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک برگزارکننده تمامی دوره های اموزشی، با رویکرد جذب موفق در بازار کار و ارائه کننده مدارک معتبر بین المللی می باشد.کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان