اهمیت کلاس های تکمیلی برای حسابداران 

 

سرمایه گذاری روی افراد راه حلی است که اغلب برای کمبود استعداد تجربه شده توسط سازمان های خدمات حرفه ای اتخاذ می شود. اگر چه اتوماسیون، فرآیند انطباق را ساده کرده است اما تجارت حسابداری بسیار مبتنی بر رابطه باقی می ماند. برای بازگرداندن مشتریان، شرکت باید توانایی کمک به افراد را داشته باشد تا در صنعت و تغییرات نظارتی به روز بمانند.

 شرکت های برتر امروزی این را درک دارند و به طور فزاینده ای در آموزش کارکنان حسابداری سرمایه گذاری می کنند تا نسلی از متخصصان آینده نگر را توسعه دهند. اگر شرکت تان در حال حاضر ترکیبی از دوره های آموزشی حسابداری و سایر فرصت های یادگیری را ارائه نکرده است، پس به روز نیستید. اکنون زمان آن است که به عقب برگردیم.

 

چرا ادامه تحصیل برای حسابداران مهم است؟

توانمند سازی تیم با جدید ترین مهارت ‌ها، ابزارها و طرز فکرها، کلید حفظ بهره‌ وری است. در دنیای تجاری پر سرعت ما، دقت دیگر کافی نیست. برای پرورش روابط کلیدی با مشتری، باید بهترین خدمات را ارائه دهید و این به معنای حل مشکلات آن ها بهتر و سریع تر از هر کس دیگری است.

 در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری، مشتریان همچنین به دنبال مشاورانی هستند تا پیش از موعد چالش های صنعت و نظارتی را پیش بینی کنند و بتوانند تصمیمات تجاری استراتژیک و نه واکنشی اتخاذ کنند. متخصصان حسابداری و مالیات باید در یافتن آن چه در جزییات وجود دارد فعال باشند و برنامه آموزشی قوی برای کارکنان حسابداری شرکت‌ ها ضروری است تا یک قدم جلوتر بمانند.

 

چرا ادامه تحصیل برای متخصصان حسابداری مهم است؟

البته، مشتریان تنها کسانی نیستند که هنگام اجرای طرح های یادگیری از سوی شرکت ها سود می برند.

 فراتر از کمک به اعضای تیم برای کسب اعتبارات، استراتژی یادگیری و توسعه متفکرانه می تواند الهام بخش تعامل و اشتیاق برای این حرفه باشد. اعضای تیم حسابداری با استفاده از فرصت های یادگیری مانند سمینارهای حسابداری، وبینارها، دوره ها و کنفرانس ها می توانند:

 

دانش و مهارت شان را تقویت کنید

 کارشناسان با تجربه می توانند کارکنان را راهنمایی کنند تا قوانین در حال تحول را دنبال و بهترین شیوه ها را برای بهبود ارائه خدمات شان اتخاذ کنند. هنگامی که اعضای تیم به اندازه کافی با ابزار و دانش مناسب مجهز باشند در موقعیت مناسبی قرار می گیرند تا خدمات مشتری را با اعتماد به نفس و انگیزه بیشتر ارائه دهند. آن ها احساس مالکیت می کنند و به کارشان نیز افتخار می کنند.


بخشی از یک جامعه همفکر باشید

 از طریق توسعه روابط همتایان در داخل و خارج از شرکت، کارکنان می توانند بینش و تخصص را در مورد آخرین روندها به دست آورند و در عین حال چالش هایی را که با آن روبرو هستند با افرادی که درک می کنند به اشتراک بگذارند.

 روابط استراتژِک در حسابداری

روابط استراتژیک شکل دهید

 شبکه ‌سازی با افراد تیم ‌های مختلف، نگاهی اجمالی به سایر حوزه‌های تجاری و نحوه عملکرد آن ها به دست می‌دهد. کارکنانی که به فکر تغییر شغل هستند ممکن است کشف مسیرهای شغلی موجود در شرکت تان برایشان مفید باشد.


علایق جدید ایجاد کنید

 با انواع دوره های حرفه ای موجود، این روزها حسابداران می توانند از یادگیری مادام العمر استقبال کنند و یک حوزه فنی جدید یا حسابداری متفاوت برای صنعت کشف کنند.

حمایت از کارکنان با یادگیری آن ها نشان می دهد که به آن ها و پیشرفت شغلی شان اهمیت می دهید که هم برای حفظ آن ها و هم برای جذب استعدادهای جدید بسیار مهم است.

 

چگونه شرکت های حسابداری می توانند آموزش مستمر را ترویج دهند

برای ترویج فرهنگ یادگیری، شرکت ها باید اطمینان حاصل کنند که همه کارکنان با الزامات به روز هستند و در صورت امکان، بخشی از هزینه را پوشش دهند. اگر کمی انعطاف نشان دهید، کارکنان احتمالا دوره های آموزشی حسابداری و فرصت های توسعه را می گذرانند. شرکت های برتر به طور فزاینده ای به کارکنان در انتخاب مسیرها و تکمیل آموزش به روشی که دوست دارند، چه به صورت حضوری، آنلاین، فردی یا گروهی، آزادی عمل می دهند.

 

دو راه اصلی برای حمایت از کارکنان از منظر آموزشی وجود دارد:

 

سرمایه گذاری در یک بسته آموزشی قوی 

راه حل های آموزش مالیات و حسابداری مواد آموزشی با کیفیت بالا، دسترسی به دوره های خود آموز و وبینارهای آنلاین راحت را در اختیار تان قرار می دهد تا کارکنان بتوانند مهارت بیشتری کسب کنند. از عمومی تا تخصصی، دوره های حرفه ای متنوعی برای انتخاب وجود دارد. می توانید برنامه آموزشی داخلی را از کتابخانه ای از موضوعات برای مطابقت با نیازهای سازمان ایجاد کنید سپس از یک نفر در شرکت یا مربی با تجربه بخواهید این جلسات را تسهیل کند. شروع آموزش شرکت از این طریق باعث صرفه جویی در زمان و تلاش می شود. همچنین مقرون به صرفه است زیرا کارکنان می توانند در دفتر آموزش ببینند و می توانید کنترل بیشتری بر هزینه ها داشته باشید.


اعزام پرسنل به سمینارهای حسابداری

 شرکت در سمینارها و کنفرانس های مالیاتی و حسابداری راهی عالی برای کارکنان برای یادگیری از کارشناسان، افزایش تجربه و دانش و همچنین رشد شخصی است. با حضور اعضای تیم در این رویدادها، سایر شرکت کنندگان می توانند اطلاعات بیشتری در مورد شرکت تان پیدا کنند و چهره های پشت کسب و کار را ببینند. 

با اشتیاق آن ها، دیدگاه تازه ای را به شرکت بازگردانید و روش های جدیدی را برای انجام کارها به اشتراک بگذارید.

 اکنون زمان آن است که برنامه آموزشی برای کارکنان حسابداری تهیه کنید. درباره این که چگونه می توانید دانش تیم را افزایش دهید، آن ها را درگیر نگه دارید و خدمات مشتری را بهبود بخشید، بیشتر بیاموزید. 

بیش از مطالعه اصول مالی و حسابداری لازم است که در بین حسابداران و کارمندان امور مالی نقشی تاثیرگذار داشته باشید. بنابراین، به دوره های آموزشی حسابداری عملی با الزامات و گواهینامه های عملی نیاز دارید.

 کار در تجارت حسابداری مالی به معنای مسئولیت مدیریت حساب‌ های شرکتی و نیازها، حسابرسی بدهی ‌ها، حقوق و دستمزد پرسنل، حسابداری صندوق، حسابداری مالی، گزارش‌های حسابداری و همه موارد مختلف حسابداری است.

 در این جا فهرستی از مفاهیم اساسی در مورد این که چرا دوره های آموزشی حسابداری نیاز اساسی حسابداران است را معرفی خواهیم کرد.

دانش نظری حسابداریدانش نظری حسابداری:

مزیت عالی برای دوره های آموزشی مالی و حسابداری عملی وجود دارد زیرا می توانید استانداردهای یادگیری مالی را با تکنیک های واقعی مرتبط کنید تا به طور موثر حساب های تجاری، رویه های مدیریت و فرآیندهای حسابداری را توسعه دهید.

علاوه بر این، دنبال کردن این دوره‌ ها کمک می ‌کند تئوری‌ های مالی را بهتر درک کنید زیرا بخشی از این دوره شامل استفاده از آن ها با بهترین شیوه‌ های اجرایی است حتی اگر شرکت در یک دوره ویدیویی آنلاین را انتخاب کنید.


مهارت های تحلیلی تان را افزایش دهید:

چه تصمیم به گذراندن دوره آنلاین حسابداری یا دوره حضوری داشته باشید ویژگی متقابل همه دوره ها و کلاس های آموزشی خوب حسابداری این است که مهارت های تحلیلی را بهبود می بخشد و می‌دانید که چگونه برنامه‌های مالی جامع و متناسب را تهیه کنید، مشکلات هزینه و بودجه را حل یا از آن اجتناب کنید و علاوه بر این، مطالعه امکان‌ سنجی قدرتمند با مطالعات دقیق و عمیق بازار ارائه دهید.

باید باور داشته باشید که گواهی مهارت های تحلیلی علیرغم شرح کار، وضعیت ها، سیستم ها و سطح خدمات حسابداری، گام اساسی برای حسابداران است.


 رزومه و فرصت های شغلی بهتر:

شرکت در بهترین دوره های آموزشی حسابداری رزومه تان را قدرتمند کرده و کمک می کند تا در موقعیتی پیشرفته نسبت به سایر رقبا متمایز شوید. به خصوص زمانی که نتایج مرحله اول به دستیار برنامه کامپیوتری بستگی دارد.

از سوی دیگر، دوره های آموزشی حسابداری باعث می شود تا فرصت های بهتری را به دست آورید به ویژه در هنگام انتخاب مسیر مناسب برای تخصص کسب و کار مالی خواه به عنوان حسابرس، برنامه حسابداری عمومی برای مبتدیان، دوره طراحی حرفه ای یا حتی گواهینامه های مدیران بودجه را برای توانمندسازی وضعیت شغلی تان انتخاب کنید.

 نرم افزار حسابداری مورد نیاز را یادبگیرید

نرم افزار حسابداری مورد نیاز را یاد بگیرید:

بدون این که حداقل سطح ابتدایی نرم ‌افزار مورد استفاده فعلی را یاد بگیرید تا اصول اولیه کار لازم را به طور کارآمد تر انجام دهید نمی ‌توانید روی مهارت ‌های حسابداری سنتی و آموزش اصول قدیمی حساب کنید.

دوره آنلاین حسابداری کمک می کند تا بهترین سیستم پایدار را بیابید و نحوه استفاده از آن را آموزش می دهد. بنابراین، به معادله مدیریت تمام موضوعات و منابع حساب های محبوب در این زمینه بدون هیچ گونه خطا یا اشتباه مالی دست خواهید یافت.

 

کسب تجربه واقعی:

حتی اگر دیپلم تحصیلی از هاروارد دارید، دوره‌های آموزشی حسابداری امکان می‌ دهد تا به تمرین واقعی عملی دسترسی داشته باشید تا بدانید چگونه در موقعیت‌ های کاری مختلف عمل کنید، گزارش‌های فنی ارائه دهید، جلسات مشتریان را مدیریت کنید و ارزیابی مالی پروژه را از ابتدا ارائه دهید.

این تجربیات عملی مالی کارتان را ارزشمند کرده و کمک می کند مانند یک منبع حرفه ای به نظر برسید که آن چه مورد نیازاست را در حداقل زمان فراهم می کند.

 

 درآمد تان را افزایش دهید:

یادگیری و درک دوره های آموزشی حسابداری به دانش مالی و سطح تخصص تان می افزاید. از طرف دیگر، اگر دوره خود آموز رایگان یا دوره گواهی شده از یک موسسه برجسته را به رزومه تان اضافه کنید، شانس خود را برای جلب توجه سازمان های بزرگ و بین المللی با دامنه حقوق و دستمزد عالی تقویت خواهید کرد.

برگردان به فارسی: سولماز همدانی

کاری از تیم تولید محتوای مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

برای مشاهده دوره های حسابداری کلیک کنید