آموزش عکاسی آنلاین راهکارهایی برای به دست آوردن عکس های حرفه ای

 

یودمی- دوره مقدماتی عکاسی با گواهی پایان کار

 یودمی یک جامعه آنلاین از مدرسان و دانش‌آموزان است که دوره‌ های بسیار متنوعی را در دسته‌ های مختلف و نه صرفاً عکاسی ارائه می‌دهد.

 همه چیزهایی که آن ها ارائه می دهند را بررسی کنید. برخی از دوره ها رایگان و بسیاری دیگر با قیمت های بسیار مناسب و پایین هستند.

 برای این کلاس، تنها چیزی که نیاز دارید یک دوربین و حدود 90 دقیقه زمان یا بیشتر است. در این دوره درک خوبی از اصول اولیه عکاسی و عملکرد دوربین به دست خواهید آورد.

 پس از تکمیل، گواهی پایان برای دانلود در دسترس است.

 سایر موضوعات عکاسی در یودمی شامل دوره های مخصوص نوع یا مدل دوربین خاص، نورپردازی پرتره، عکاسی ماکرو، ژست گرفتن، کار در استودیو محصولات کوچک، مناظر، عروسی و حیات وحش است و این فهرست همچنان ادامه دارد.

  با این حال، اکثر این دوره ها رایگان نیستند، اما هزینه آن ها معمولاً بسیار کم است.

 

 دوره هنر عکاسی اوپن تو استادی 

 کل زمان مورد نیاز برای این دوره حدود 4 ساعت می باشد. اصول اولیه عکاسی را به عنوان یک هنر فنی یاد خواهید گرفت.

 برخی از موارد تحت پوشش فایل های RAW، چیستی آن ها و نحوه استفاده، نحوه کار با دیافراگم، سرعت شاتر و ISO برای نوردهی و برخی اصول اولیه برنامه های ویرایش تصویر مانند فتوشاپ است.

 اوپن تو استادی دروازه ای برای انواع یادگیری است، حتی برای برنامه های تحصیلی، کارشناسی و کارشناسی ارشد.

 این دوره خاص یک نوع راهنمایی حرفه ای در پایان دوره دارد که می تواند شما را به سمت مطالعات و علایق بیشتر راهنمایی کند.

 دیپلم در عکاسی دیجیتال آلیسون

دیپلم در عکاسی دیجیتال آلیسون 

 این دوره دیپلم موضوعات اساسی مانند تنظیمات دوربین های مدرن و کارهایی که انجام می دهند را پوشش می دهد. همچنین به عناصر عکاسی مانند قوانین ترکیب بندی، براکت نوردهی و عکاسی با فلاش می پردازد.

 در حدود 10 یا 12 ساعت دوره را تمام کرده و گواهینامه دریافت می کنید. آلیسون یک جامعه بزرگ دیگر از مربیان است که دوره های آموزشی در زمینه تجارت، علوم انسانی و حتی بهبود شخصی دارد.

 بخش ارزیابی تعاملی دوره دیپلم امکان می دهد بدانید که چقدر پیشرفت می کنید. از آن جا می توانید در دوره های دیگر ادامه دهید یا فقط دیپلم بگیرید.

 

چگونه گواهینامه در عکاسی به رزومه و آینده شغلی تان کمک می کند

 

رزومه تان را پربار تر می کند

 رزومه، بروشوری در مورد شما است و آن چه می توانید به کارفرما یا مشتری ارائه دهید.

 برای انجام برخی از انواع عکاسی دیجیتال، فرصت های شغلی زیادی وجود دارد. سایت های تور مجازی، عکاسی از نوزادان، پرتره های محیطی و رویدادهایی مانند کنسرت، مهمانی، رویدادهای ورزشی و عروسی.

 اگرچه این ها ممکن است موقعیت های قراردادی باشند، اما بیشتر شرکت ها همچنان به رزومه و احتمالاً یک نمونه کار آنلاین نیاز دارند.

 کامل کردن رزومه با دستاوردها و تحصیلات تکمیل کننده نیست، اما به مشتری یا کارفرمای احتمالی کمک می کند ببیند چه کسی هستید و به عنوان یک عکاس کجا ایستاده اید.

 

میزان تعهد تان را نشان می دهد

داشتن هر نوع آموزش اضافی نشان دهنده سطح تعهد است. گاهی اوقات، کارفرما به دنبال تحصیلات مرتبط با شغل مورد نظر است، گاهی اوقات آن ها به سادگی دوست دارند آموزش اضافی ببینند.

 در هر صورت، گواهی از یک منبع خوب، رزومه تان را در فهرست بررسی قرار می دهد.

 توانایی پایبندی تا انتهای کار برای کارفرمایان بالقوه، برجسته می شود.

 در دنیای جدید کار و قراردادها، هم کارفرمایان و هم افرادی که استخدام می‌شوند دوست دارند ببینند الگوی منفی وجود ندارد، بلکه الگوی مثبتی در رابطه با این که فرد بتواند آن چه انتظار می‌رود تکمیل کند.

 

دستورالعمل خاص ممکن است ترجیح داده شود یا مورد نیاز باشد

 منبع شغلی ممکن است از شما بخواهد که گواهی پایان کار ارائه دهید تا اطمینان حاصل شود که شرایط لازم برای تکمیل کار آن ها را در صورت لزوم دارید.

 بنابراین، ممکن است شما را مجبور به ثبت نام در یک دوره خاص یا هدفمند کند، یا ممکن است گذراندن دوره ی مقدماتی کافی باشد.

 آرامش در زمان کار عکاسی

آرامش در زمان کار

بدست آوردن کمی اعتماد به نفس می تواند راه درازی داشته باشد. این می تواند زمانی که برای مصاحبه تماس می گیرید، چه به صورت آنلاین، چه از طریق تلفن یا حضوری، به شما حس آرامش دهد.

 می دانید که واجد شرایط هستید. گواهی می تواند کم و بیش برگ برنده تان باشد. هر چیزی که کمک کند توانایی تان را مثبت نشان دهید، در طول مصاحبه سودمند است.

 

باعث آرامش کارفرما می شود

هیچ کس نمی خواهد وقت خود را تلف کند. مشاهده گواهی چیزی است که کارفرما واقعاً می تواند تأیید کند.

 این جاست که داشتن وب سایت یا نمونه کار آنلاین مفید است. اگر می‌خواهید در زمینه عکاسی کار کنید، داشتن وب‌ سایت برای هدایت افراد به اندازه تحصیلات و تجربه کاری قابل تأیید است.

 

آیا دوره های آنلاین عکاسی ارزش وقت گذاشتن را دارند؟

زمان ارزشمند است. آموزش عکاسی آنلاین مزایایی واقعی دارد. بدیهی است که یکی از اولین مواردی که باید به آن توجه کرد خود آموزش است. این دوره های آنلاین دستورالعمل هایی دارند که در دنیای واقعی عکاسی واقعی قابل استفاده است.

 حتی اگر عکاسی ماهر هستید، گسترش درک از یک موضوع می تواند مجموعه مهارت ها را تقویت کند و ما را به سطح بعدی مهارت برساند.

 گاهی اوقات، یک دوره می تواند ما را به جایی ببرد که از آن بی اطلاع بودیم. به عنوان مثال، گذراندن دوره آموزشی فتوشاپ ما را از این که ابزارها و تکنیک های خاصی مفید هستند آگاه می کند.

 یا می‌تواند ما را با گرایش‌های جدید در عکاسی آشنا کند مانند HDR و عکاسی پانوراما.

 دوره ‌های رایگان در زمینه سوژه‌های عکاسی نیز می‌تواند انگیزه دهد تا در موضوعی که مجذوب کننده است، عمیق‌تر بنگریم.

 گذراندن دوره‌ای در زمینه نورپردازی پرتره می‌تواند ذهن را برای فیلم‌برداری آماده کند. بدون پایه اساسی در نورپردازی، پیشرفت به سمت نورپردازی سینمایی می تواند دشوار باشد.

 مزایای دوره های عکاسی آنلاین

مزایای دوره های عکاسی آنلاین

یکی دیگر از مزایای دوره های آنلاین، شبکه ای است که با عکاسان دیگر یا افرادی در صنایعی غیر از عکاسی ایجاد می کنید.

 در هر صورت، داشتن مخاطبین چیز خوبی است. این تماس ها می تواند به فرصت های شغلی یا مکان ها و راه هایی برای ادامه تحصیل منجر شود.

 این شبکه‌ های ارتباطی می‌توانند بسیار کارآمد باشند. صحبت کردن در مورد چیزهایی که علاقه مند هستید با شخصی که او نیز به ان ها علاقه دارد، به گسترش مهارت مورد نیاز کمک می کند.

 هر زمان در مورد ایده هایی با شخص دیگری که افکار مشابهی دارد صحبت می کنیم، تمایل به کسب چیزی را داریم.

 به علاوه،  امکان می دهد به جامعه عکاسی پاسخ دهیم، زیرا ممکن است شخص مقابل از ما بهره مند شود.

 از هر نظر که به آن نگاه کنیم، شرکت در بهترین دوره های عکاسی آنلاین با گواهینامه، ایده خوبی برای عکاسان با هر سطح مهارت، مبتدی، متوسط یا پیشرفته است.

برای بسیاری از عکاسان، این به سادگی مربوط به اعتماد به نفس است. به خصوص اگر قصد دارید از عکاسی درآمد کسب کنید. 

 

 

 

برگردان به فارسی: سولماز همدانی

کاری از تیم تولید محتوای مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

برای دیدن دوره های عکاسی دیجیتال کلیک کنید