چرا برای بازیگر شدن باید کلاس بازیگری گذراند

کلاس های بازیگری بدون شک می توانند کمک کنند مهارت های خود را بهبود بخشید. کلاس های بازیگری کاملاً ارزش شرکت کردن و وقت گذاشتن را دارند .

   این مهارتی است که یادگیری انفرادی نمی تواند به شما ارائه دهد. پذیرا بودن در مورد دریافت بازخورد برای یک بازیگر بسیار مهم است  و در نهایت ، همه چیز در مورد تشویق مخاطبان است ، که چیزی جز شکل دیگری از بازخورد نیست.

 حتی اگر افرادی باشند که بدون حضور در کلاس بازیگری ، پروژه های رویایی  انجام می دهند، نمی توان انکار کرد که در محیط کلاس بازیگری ، پیشرفت ، پالایش یا حفظ مهارت های آموخته شده بسیار بهتر حفظ خواهند شد.

 یاد خواهید گرفت وقتی به دوره بازیگری می پیوندید ، چهره ای شجاعانه حتی در ناراحتی به خود  بگیرید و مجبور می شوید مرزهایی را که ممکن است هرگز در نظر نگرفته باشید ، جا به جا کنید. علاوه بر این ، می توانید به طور منظم بازخورد ها را برای استفاده از مهارت ها و تکنیک های خود بدست آورید.

 کلاس های بازیگری کمک می کنند تا با اعتبار و مؤثرتر ارتباط برقرار کنید.

 برای پیوستن به کلاس بازیگری مزایای بیشتری نیز وجود دارد. در اینجا برخی از مزایای کلاس های بازیگری آورده شده است:


اعتماد به نفس کسب کنید

اعتماد به نفس بزرگترین دارایی بازیگر است. این کیفیت واحد می تواند استماع شما را ایجاد یا مختل کند.

 اما اگر کسی هستید که تمایل به ناراحت شدن در موقعیت های خاص دارید ، مانند وقتی که از شما خواسته می شود یک مونولوگ بخوانید ، این کار برای تان دشوار خواهد بود که مستقیماً وارد اتاق استماع شوید.

 اگر کلاس بازیگری آنلاین را انتخاب کنید، کمک می کند در مورد خصوصیات و توانایی های بدن تان چیزهای بیشتری کشف و آن ها را گسترش دهید.

 کلاس های بازیگری کمک می کنند تا روی تاکتیک های خاصی کار کنید که یک بازیگر خوب را تربیت می کند. مانند حفظ تماس چشمی در حین صحبت ، زبان مثبت بدن هنگام انجام و حفظ وضعیت خوب.

 همچنین کلاس های بازیگری باعث می شوند تا به خود اطمینان داشته باشید وبه  بهترین شکل از توانایی تان استفاده کنید.


 یاد بگیرید که استرس را از طریق بیان خلاق کاهش دهید

همه ما هر روز چمدان های عاطفی را با خود حمل می کنیم. این ممکن است ارتباط با یک دوست عزیز ، یک روز استرس زا در محل کار یا مشکلی پیش بینی نشده باشد. اگرچه به طور معمول ، باید استرس را بی صدا تحمل کرد و روز را ادامه داد ، کلاس های بازیگری در این زمینه متفاوت هستند.

می توانید با بیان احساسات خود از طریق هنر ، مقداری از بارعاطفی را کم کنید.

این مورد همچنین شما را به هدایت مبارزات زندگی واقعی و احساسات پرشور مانند عصبانیت ، ناامیدی ، نفرت ، عشق ، شرم و ایجاد شخصیت یا نقش هدایت می کند.

 این یک ترفند قدیمی است که بازیگر از آن ها استفاده می کند تا شخصیت خود را زنده کند. از طریق کلاس های بازیگری ، یاد خواهید گرفت که چگونه این کار را انجام دهید و با احساسات تان نیز مقابله کنید.

معمولاً ، این کار از طریق یک مونولوگ انجام می شود ، زیرا فرصتی عالی برای بیان احساسات و دیدن نحوه دریافت بازخورد مخاطبان است.


 با حس آسیب پذیری راحت باشید

 آیا کلاس های بازیگری ارزش آن را دارد که نقش های مسخره ای را به عهده بگیرید و خود را سرگرم کنید تا به عنوان بازیگر رشد کنید؟

در حالی که برخی از شخصیت هایی که با آن ها بازی می کنید درست با شما هماهنگ خواهند بود اما برخی دیگر ممکن است از بازی دورتان کنند. این همان چیزی است که کلاس های بازیگری شما را برای آن آماده می کنند.

 در طول دوره، آموزش داده می شود که در موقعیت های غیرمعمول اجرا کنید ، نقش های مسخره ای را انجام دهید و از توانایی خود لذت ببرید زیرا این تنها راه برای دستیابی به همه مهارت های احمقانه و راحت بودن با  حس آسیب پذیری است.


 ایجاد ارتباط در محیط مثبت

نیمی از سفر بازیگر مربوط به ایجاد ارتباط با همسالان، مربیان، بازیگران، کارگردانان و غیره است.

 کلاس های بازیگری مکان مناسبی برای یادگیری ایجاد ارتباطات واقعی با سایر بازیگران ارائه می دهند.

 علاوه بر این ، از آن جا که بازیگری محدود به سن نیست ، انواع مختلفی از افراد را پیدا خواهید کرد و این فرصت را خواهید داشت که با افراد در سنین مختلف ، پیشینه و جهان بینی خاص خودشان دوست شوید.

 علاوه بر این ، نه تنها تازه واردان بلکه بسیاری از بازیگران حرفه ای نیز به کلاس های بازیگری باز می گردند ، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که در حالی که به طور فعال ارتباطات ، زبان بدن ، اعتماد به نفس و توانایی بیان احساسات تان را بهبود می بخشید ، با دوستان جدیدی ملاقات کنید.

ارتباطات نه تنها برای روابط بلکه تبدیل شدن به یک بازیگر بهتر بسیارمهم است.

 هنگامی که دیالوگ ارائه می دهید ، باید واضح باشید و با مهارت های ارتباطی خود، تأثیر بگذارید. یاد خواهید گرفت که نقش را به روشی تحویل دهید که همه بتوانند بشنوند و درک کنند.

 همچنین ، اجازه داده می شود با صدای جدید آزمایش کنید که به آوازها معنی می دهد و باعث ایجاد اعتماد به نفس بیشتری می شود.


 آیا کودکان به کلاس های بازیگری نیاز دارند؟

اگر فرزندان تان به بازیگری علاقه نشان می دهند، پیوستن به کلاس بازیگری بهترین راه برای تقویت علاقه آن ها است. اگرچه کلاس های بازیگری برای هر کسی 'لازم' نیست اما به ویژه در مورد کودکان ، این دوره ها می توانند کمک بزرگی باشند.

 کلاس های بازیگری برای کودکان ، مرحله خوبی فراهم می کند تا علایق خود را کشف و چیزهای مختلف را امتحان کنند.

همچنین به آن ها این امکان را می دهد تا تصمیم بگیرند که آیا می خواهند بازیگری را به عنوان یک حرفه یا سرگرمی دنبال کنند. 


 چند مزیت دیگر در مورد کلاس های بازیگری کودکان

هنگامی که فرزندتان در دوره بازیگری ثبت نام کرد، یاد می گیرد که انرژی خود را در اختیار داشته و هدایت کند تا عملکردهای عالی ارائه دهد.

 علاوه بر این ، در محیطی اجرا می کنند که توانایی های طبیعی را تحسین می کند و به آن ها اجازه می دهد تا خود را به روش منحصر به فرد خود بیان کنند تا کودکان احساس تحقق اهداف و موفقیت داشته باشند.

 سناریوی دیگر این است که فرزندتان خجالتی است و در رویدادهای عمومی خوب عمل نمی کند اما هنوز به دنیای بازیگری علاقه دارد.  در این صورت کلاس های بازیگری آنلاین برای بازیگران جوان و مشتاق مناسب است.

این کلاس ها به آرامی به کودکان کمک می کنند تا با اعتماد به نفس تر و ماهرتر تر شوند. بزرگترین امتیاز این کلاس ها این است که این مهارت ها نه تنها در حرفه بازیگری کاربرد دارد بلکه به آن ها در ایجاد زندگی بهتر اجتماعی و کاری در آینده کمک می کند.

 جنبه اصلی کلاس های بازیگری تنوع است. کودکان یاد می گیرند که دلسوزتر و پذیرا تر باشند. آن ها با افراد خارج از کلاس، پیوندهای عمیق و ماندگار برقرار می کنند.

 بنابراین ، حتی اگر فرزند تان تصمیم بگیرد که بعداً به یادگیری بازیگری ادامه دهد، مهارت های آموخته شده در مدرسه بازیگری در آینده در کنار او خواهد ماند.


 به دنبال کلاس بازیگری هستید؟

اکنون که بینشی در مورد فواید کلاس های بازیگری کسب کرده اید، معتقدیم که این مقاله باید به سوال اصلی شما پاسخ داده باشد.

 اگر آماده سرمایه گذاری در حرفه بازیگری هستید، با ثبت نام در کلاس های بازیگری که طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش می دهد، شروع کنید. برنامه های آموزشی حرفه ای برای کمک به بازیگران مشتاق در دسترس است. برگردان به فارسی: سولماز همدانی

کاری از تیم تولید محتوای مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

برای دیدن دوره های بازیگری در مجتمع فنی ونک کلیک کنید