معرفی نرم افزار طراحی لباس مارولوس

نرم افزار مارولوس

آوردن کارایی طراحی مد به گرافیک کامپیوتری Marvelous Designer به شما این امکان را می دهد تا با نرم افزار طراحی پیشرفته، لباس های مجازی سه بعدی زیبا بسازید.

ویژگی های نرم افزار طراحی لباس مارولوس

می توانید با ابزارهایی که کیفیت را افزایش می‌دهند و در زمان صرفه‌جویی می‌کنند جانی تازه به طرح‌های خود بدهید. از پیراهن‌های ساده گرفته تا لباس‌های چین‌دار پیچیده و یونیفرم‌های زمخت، Marvelous Designer  می‌تواند بافت‌ها و ویژگی‌های فیزیکی پارچه را تا آخرین دکمه و لوازم جانبی عملاً به طور بی نقص طراحی کند.

شبیه سازی با مارولوس

سازگاری Marvelous Designer  با سایر نرم افزارهای سه بعدی و رابط طراحی تعاملی، باعث می شود فوراً لباس ها را ویرایش کرده و روی فرم های سه بعدی با شبیه سازی طراحی دلخواه خود را ایجاد کنید.

رویکرد مبتنی بر الگوی خلاقانه Marvelous Designer قبلاً توسط استودیوهای برتر بازی مانند EA Konami اتخاذ شده است و می‌توان آن را در فیلم‌های انیمیشنی از جمله The Hobbit و The Adventures of Tin Tin که توسط Weta Digital ساخته شده است، مشاهده کرد.

مارولوس و گرافیک دیجیتال 

Marvelous Designer طراحی لباس در دنیای واقعی و شبیه سازی واقعی پارچه ها را آسان کرده است و این نرم افزار راه حلی زیبا برای طراحی ظاهری مناسب با ابزارها و شبیه سازی های آسان امکان پذیر می کند. اگر شما طراح گرافیک سه بعدی هستید، باید به ویژگی های عالی این نرم افزار نگاهی بیندازید.


نرم افزار مارولوس دیزاینر و صنعت مد

Marvelous Designer  یکی از بهترین نرم افزارها در صنعت مد است. می توانید الگوهای دقیق را بدون کمک سایر الگوهای CAD  طراحی کنید. به علاوه از طراحی چند خطی ومنحنی آزاد پشتیبانی می کند.

دیگر ویژگی های نرم افزار مارولس شامل موارد زیر است:

همگام سازی ویرایش الگو و دراپ سه بعدی برای طراحی تعاملی. هر گونه اصلاح الگو به طور کامل و بلافاصله بر روی لباس های سه بعدی در زمان واقعی منعکس می شود.


دوخت آسان

تنها با چند کلیک ماوس می توانید هر طرحی را در هر سبکی بدوزید. همچنین می توانید قالب ها و سبک های وب سایت لباس سفارشی خود را ایجاد کنید. 


پشتیبانی از انواع ویژگی‌های فیزیکی

ویژگی‌های فیزیکی پارچه دیجیتالی شده و به ویژگی‌های مختلفی پارامتر می‌شوند – سفتی، کشش، برش، خمش، میرایی، چگالی، ضخامت و غیره. کنترل این پارامترها امکان شبیه سازی انواع مختلفی از پارچه را فراهم می کند.


رندر بیدرنگ با کیفیت بالا

رندر بیدرنگ Marvelous Designer تصاویری با کیفیت بالا و قابل مقایسه با لباس واقعی ارائه می دهد. منتظر ویژگی های پیشرفته تری مانند نقشه برداری، سایه های ظریف، روشنایی و وضوح بیشتر در نسخه های بعدی باشید.

Marvelous Designer  در طراحی گرافیک دیجیتال بسیار حرفه ای است که هدف آن ساده‌سازی روند کار برای ایجاد لباس‌های سه‌بعدی واقع‌گرایانه است.

Marvelous Designer  به یک استاندارد صنعتی برای ایجاد لباس مجازی سه بعدی برای صنایع بازی، VFX، طراحی و معماری تبدیل شده است.با خلاقانه ترین فناوری مبتنی بر الگو، هر کسی که می خواهد لباس طراحی کند، چه برای مدل های شخصی و چه برای تولیدات سینمایی، می تواند طرح های خود را به راحتی ایجاد کند. نتایج، ساده و سریع و خیره کننده هستند.اجازه دهید تخیل شما کنترل اموررا به دست گیرد.

Marvelous Designer کجا می تواند مفید باشد؟

Marvelous Designer کاربردهای متنوعی در دنیای طراحی لباس سه بعدی دارد. در مواقعی که جزئیات و کیفیت لباس در اولویت قرار دارد بسیار مفید است. هرچه طراحی پیچیده تر باشد، می توانید با استفاده از Marvelous Designer در زمان صرفه جویی کنید. کاربران می توانند با Marvelous Designer در ارتباط با انواع برنامه های نرم افزاری سه بعدی کار کنند.  
🖋 
برگردان به فارسی: سولماز همدانی
 کاری از تیم تولید محتوای مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک


            ☎ یا با شماره تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی ۱۰۹ تماس بگیرید. 

            🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک