با رعایت این نکات و ترفندها در سال جدید شیک بمانید

هر سال به نظر می رسد که سبکی جدید، در حال وارد شدن به صنعت  مد است. اطلاع از این سبک های جدید و بروز بودن همیشه آسان نیست در هر زمان از سال، نمی خواهید احساس کنید که در بازی مد روزعقب مانده اید. اما در عین حال حفظ شیک بودن کار آسانی نیست.
 
 
همه ما متخصص مد نیستیم. همه ما حتی وقت نداریم ساعت ها در مورد مد مطالعه کنیم و سعی کنیم از روند تغییرات جلوتر باشیم اما، این مهم نیست. در سال جدید، امکان پذیر است که شیک بمانید، بدون این که ذهن خود را درگیر کنید یا پولی را هزینه کنید. در زیر، ما قصد داریم چند نکته و ترفند برتر از طراحان مد و آژانس ها را به اشتراک بگذاریم تا به شما کمک کند در سال جدید  به راحتی شیک بمانید.
 

 
خود و سبک خود را بشناسید مجتمع فنی تهران
 

خود و سبک خود را بشناسید

قبل از هر چیز، مهم است که خود را بشناسید. هیچ کس با تلاش برای این که شخص دیگری باشد به نماد، سبک یا مد مورد علاقه خود تبدیل نشده است. شما خودتان هستید، و این چیزی است که شما را شگفت انگیز می کند. بنابراین، قبل از اینکه به دنبال جدیدترین مدها باشید، باید در جای خود راحت، مطمئن و خونسرد باشید.
 
شما می دانید چقدر عالی هستید و احتمالاً می دانید چه چیزی برای شما عالی به نظر می رسد. بنابراین، اولین چیز این است که خود و سبک خود را بررسی کنید. به طور طبیعی به چه چیزی جذب می شوید؟ به نظر شما چه چیزی شما را جذاب  ترو در عین حال راحت تر نشان می دهد؟ این احتمالاً باید اساس استایل شما باشد، زیرا راحتی باعث خنکی می شود. کنار هم قرار دادن چند قطعه سطح بالا که در آن ها احساس بدی دارید، شما را به جایی نمی رساند.
 
جسور باش، خودت تصمیم بگیر
شما می دانید چه چیزی برای شما مفید است. شما می دانید چه چیزی به شما احساس خوبی می دهد. یکی از نکات مهم ما اساساً این است که "چرا چیزی را تغییر دهیم؟" بسیاری از مردم خواهند گفت که هر چه بپوشید، اگر با اعتماد به نفس آن را بپوشید، می توانید شگفت انگیز و شیک به نظر برسید. در مورد آن فکر کنید، انواع سبک ها در مد می آیند و خارج می شوند، شما افراد مشهور را می بینید که هر روز از لباس مجلسی گرفته تا لباس راحتی پوشیده اند، اما همیشه وقتی راحت هستند عالی به نظر می رسند.
 
همکاری با یک آژانس طراحی مد، می توانید در مورد چگونگی توسعه سبک واقعی خود و خاص کردن آن مشاوره بگیرید. چه در مقیاس کوچک به دنبال راهنمایی و مشاوره باشید و چه در مقیاس بسیار بزرگتر سعی کنید ایده های خود را به دیگران بفروشید، این نوع شرکت ها می توانند به شما و رشد سبک شما کمک کنند. از این گذشته، بخت با شجاعان است.
 
به روز بودن
این ممکن است پس از آخرین نکته تناقض به نظر برسد، اما بسیاری از شما این تفکر را می خوانید "من فقط می خواهم بدانم در سال جدید  چه چیزی شیک  و مناسب است" در حالی که شما سبک خاص خود را دارید و همیشه باید آن را حفظ کنید، کاملاً حق دارید با آن چه در دنیای مد و طراحی می گذرد در ارتباط باشید.
 
ساده ترین راه برای حفظ  تغییرات و روندهای سال جدید - و فراتر از آن - این است که آن را به صورت آنلاین و چاپی دنبال کنید. مجلات مد هنوز هم تا به امروز قوی هستند و احتمالا هرگز منسوخ نمی شوند. به صورت چاپی و آنلاین، می‌توانید نشریات بزرگ را با مبالغ اندک دنبال کنید، که در حال به اشتراک گذاشتن مطالبی هستند که در حال حاضر داغ است. اگر نمی خواهید پولی خرج کنید، رسانه های اجتماعی و وبلاگ نویسان را دنبال کنید. تعداد زیادی از آن ها وجود دارند که نکات و افکار روزانه خود را در مورد روندهای فعلی به اشتراک می گذارند و محتوا را رایگان عرضه میکنند.

 
اگر شک دارید، ساده بمانید مجتمع فنی تهران

اگر شک دارید، ساده بمانید
اگر به جایی می‌روید و مطمئن نیستید که چه لباسی بپوشید، توصیه‌ای که بارها و بارها شنیدیم این است: ساده باشید. سادگی هربار نتیجه بخش بوده است. شما همیشه باید چند لباس پایه داشته باشید که در مواقعی که در مورد اینکه چه بپوشید دچارتردید هستید، ساده باشند. چه یک پیراهن دکمه دار و چند شلوار شیک یا یک لباس تابستانی، این قطعات اصلی را می توان تقریباً برای هرمناسبتی بکار برد.
 
همیشه زیورآلات داشته باشید
اگر می خواهید شیک به نظر برسید، زیورآلات ضروری هستند. حتی با یک لباس فوق العاده ساده مانند شلوار جین و یک پیراهن سفید، می توانید با برخی از زیورآلات زیبا ظاهرتان را جزاب تر کنید. جواهرات ساده و سبک بسیار شیک هستند، اما هر جواهراتی لباس شما را کامل تر نشان می دهد. لباستان را با یک ساعت مناسب، کیف شیک و یک عینک آفتابی عالی ست کنید و ناگهان دیگر فقط در یک لباس ساده نیستید.
 
متناسب لباس بپوشید
این ممکن است به عنوان یک تذکر واضح به نظر برسد، اما قطعا همیشه ارزش یادآوری را دارد. تناسب لباس شما به اندازه استایل مهم است. این نکته مربوط به سال جدید  و پس از آن است. هیچ چیز بدتر از بالاتنه ای نیست که مدام از روی شانه لیز بخورد یا دامنی که وسط آن خیلی تنگ باشد. همیشه مطمئن شوید که لباس‌هایتان به خوبی تناسب دارند و به خوبی با فرم بدنتان مطابقت دارند این به شما کمک می کند در هر چیزی که می خواهید بپوشید احساس اعتماد به نفس داشته باشید.
 
ماسک صورت، مجتمع فنی تهران

ماسک صورت
اگر از لوازم جانبی تضمین شده در سال جدید، ازماسک صورت، نام نبریم، چیزی را ازدست داده ایم. این بیماری همه گیر ماسک های صورت را وارد زندگی روزمره ما کرده است، به این معنی که بسیاری از ما هنگام بیرون رفتن از نوعی پوشش صورت استفاده می کنیم. این به احساسات قبلی ما در مورد جسور و منحصربه‌فرد بودن بازمی‌گردد، زیرا ماسک‌های صورت می‌توانند راهی واقعاً سرگرم‌کننده برای سفارشی کردن کمد لباس شما باشند سایت های زیادی وجود دارد که به صورت آنلاین پوشش های سفارشی، رنگارنگ یا نامتعارف را می فروشند که استفاده از همه آن ها کاملاً ایمن است. اگر می خواهید ظاهر خود را طوری تغییر دهید که واقعاً مطابق با سال جدید  باشد، ممکن است به کارگیری از ماسک های صورت جذاب و مناسب با تیپ شما کارآمد باشد.
 
این نکات ساده به هر کسی کمک می کند در سال جدید و بعد از آن، ظاهر و احساس خوبی داشته باشد. به‌روز ماندن در مورد مد سرگرم‌کننده است، اگر به آن علاقه دارید، اگر نمی‌خواهید، ساده باشید و آن چه را که برای شما مناسب‌تر است انتخاب کنید. امسال هر آن چه را که انتخاب کنید، ما مطمئن هستیم که این کار را کاملاً عالی انجام می دهید.


برگردان: سولماز همدانی
کاری از تیم رسانه مجتمع فنی ونک

 

برای دیدن دوره های مد و پوشاک کلیک کنید.


<


 


🚩برخی دوره های آموزشی دپارتمان مد و پوشاک مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

 

آموزش های طراحی لباس مقدماتی

  •  

آموزش های طراحی لباس پیشرفته

  •  

آموزش های طراحی لباس مکمل و تخصصی

  •  

آموزش های الگوسازی طرای دوختی مقدماتی

  •  

آموزش های الگوسازی و طراحی دوخت پیشرفته 

  •  

نرم افزارهای مد و پوشاک