راه‌های درآمدزایی از اینستاگرام

امروزه و به طور مشخص در دو سال  اخیر، با شیوع بیماری کرونا و هم‌چنین رواج موضوع «دورکاری» به نظر می‌رسد که یکی از بهترسین شیوه‌های کسب درآمد استفاده از شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام باشد. 
برای کسب درآمد از اینترنت شما نیاز به کاربرانی علاقمند دارید. علت این موضوع این است که هر چه کاربران بیشتری را به کسب و کار خود جذب کنید در نهایت کسب درآمد بیشتری خواهید داشت. برای دستیابی به فالوورهای بیش‌تر می‌توانید از موارد زیر کمک بگیرید:
 
از امکانات جدید اینستاگرام غافل نشوید , کسب درامد از اینستاگرام , مجتمع فنی تهران

🔸 از امکانات جدید اینستاگرام غافل نشوید
با استفاده از امکانات بی نظیر اینستاگرام شما می توانید هم کسب و کار خود را رونق دهید هم فالوورهای خود را افزایش دهید. از جمله این امکانات: استوری و لایو اینستاگرامی است.
 

🔹 استوری اینستاگرام 

از قابلیت استوری اینستاگرام می توان برای پیشنهادهای لحظه‌ای می توان استفاده کرد. هم‌چنین در استوری شما می توانید از تگ پروفایل استفاده کنید. که با استفاده از این قابلیت می‌توان کاربران را به صورت مستقیم به پیج یا پروفایل مورد نظر هدایت کرد.
 

🔹 لایو اینستاگرام

از لایو اینستاگرام هم می‌توانید برای معرفی کسب و کار خود استفاده کنید. با استفاده از این قابلیت می توانید به صورت مستقیم با مخاطبان خود صحبت کنید که بسیار تاثیر گذار است.
 
🔹 از هشتگ های مناسب استفاده کنید
هشتگ برای اینستاگرام مثل کلمه کلیدی در بهینه سازی سایت است. برای تاثیر گذاری هر چه بیشتر هشتگ ها از هشتگ های اصلی و پرطرفدار حیطه کاری خود استفاده کنید. شناسایی هشتگ های خوب و کاربردی کاری سخت نیست!! مراجعه به پیج رقیبان یکی از راه‌های شناسایی است.
 
کسب درامد از اینستاگرام , مجتمع فنی تهران , با افراد تاثیر گذار در ارتباط باشید

🔹 با افراد تاثیر گذار در ارتباط باشید
سعی کنید از افراد تاثیرگذار برای افزایش اعتبار برندتان استفاده کنید. همچنین برای برندسازی حتما از این روش استفاده کنید.
 
🔹 از دیگر فضا های کاری خود فالوور جذب کنید
از مخاطبان خود در سایت یا سایر شبکه های اجتماعی دعوت کنید تا به اینستاگرام شما ملحق شوند. 
 

🔸 راه‌های درآمدزایی:

به طور معمول‌ روش‌های کسب درآمد از طریق شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام شامل موارد زیر می‌باشد:

🔹 آموزش

هر مهارت یا تخصصی که دارید میتوانید آن را آموزش دهید و از آموزش آن کسب درآمد داشته باشید، در ابتدا  بهتر است مقداری آموزش رایگان در پیج منتشر کنید تا کاربران جذب شما شوند و به میزان تسلط و علم شما اعتماد نمایند ، سپس می‌توانید با برگزاری کلاس ها و ورکشاپ های مختلف به کسب درآمد بپردازید هم‌چنین می‌توانید آموزش های خود را بصورت ویدیو تهیه کنید و در قالب یک دوره آموزشی بصورت غیرحضوری به فروش برسانید.
 
پیج پابلیک , کسب درامد از اینستاگرام , مجتمع فنی تهران

🔹 تاسیس صفحات عمومی
اگر هیچ ایده ای برای کسب درآمد ندارید تاسیس صفحات عمومی بهترین و رایج ترین کار برای کسب درآمد از اینستاگرام است، صفحات عمومی به صفحاتی گفته می‌شود که عموم جامعه مخاطب آنها هستند مثل: صفحات ویدیو و کلیپ طنز، جک، سرگرمی، دل‌نوشته، متن خاص، انگیزشی، سخن بزرگان، فکت و… همه می‌دانیم که همه کاربران اینستاگرام میتوانند مخاطب این قبیل صفحات باشند و بالطبع اگر با اصول و تکنیک های اینستاگرام آشنا باشیم می‌توانیم خیلی سریع یک پیج پربازدید بسازیم و از روش‌های مختلف مثل تبلیغات درآمد خوبی داشته باشیم.
 

🔹 مدیریت صفحات اینستاگرامی

شما می‌توانید با مدیریت صفحات اینستاگرام دیگران و یا کسب و کارهای مختلف کسب درآمد داشته باشید، در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها مدیریت پیج خود را به دیگران می‌سپارند، برای این‌کار شما باید ابتدا خودتان با اصول و قواعد و تکنیک های اینستاگرام آشنایی کافی داشته باشید و در مدیریت صفحات اینستاگرام مهارتهای لازم را داشته باشید، مدیریت صفحات اینستاگرامی می‌تواند برای شما درآمد خوبی داشته باشد به شرط اینکه تجربه کافی را داشته باشید.
 

🔹 بلاگری در اینستاگرام

این روز ها بلاگری در اینستاگرام رایج شده است، چرا که علاوه بر اینکه برای شما شهرت و محبوبیت به همراه دارد هم‌چنین می‌تواند درآمد خیلی خوبی را نصیب شما کند، بلاگر‌ها روابط عمومی خوبی دارند و به خوبی با تولید محتوای جذاب و وایرال آشنا هستند آنها می‌توانند روی دیگران تاثیرگذار باشند و توجهات زیادی را به خود جلب کنند. 
 

🔹 تبلیغات

گرچه امروزه پیج های که مستقیماً تبلیغات می‌کنند خیلی مورد نقد قرار می‌گیرند اما هنوز هم پیج های تبلیغاتی درآمد نسبتاً خوبی را دارند، این پیج ها محتوای جذاب و وایرال تولید می‌کنند.  سپس به واسطه بازدید و تعداد دنبال کننده‌ای که دارند تبلیغات کرده، و از این راه کسب درآمد می‌نمایند. اغلب موضوعات این پیج ها شامل کلیپ های طنز و سرگرمی، اخبار و حواشی، هنرمندان و موسیقی و… میباشد.
 

🔹 همکاری در فروش

وقتی شما خودتان محصول یا خدماتی برای فروش ندارید، می‌توانید با کسانی که واردکننده یا عرضه کننده هستند همکاری در فروش داشته باشید و کالا یا خدمات آن‌ها را بفروش برسانید، این‌کار می‌تواند برای شما سود بسیار مناسبی داشته باشد به شرط اینکه حتماً سراغ تولید، وارد یا عرضه کننده بروید و از همکاری با واسطه ها خودداری کنید چون سود شما را به شدت کاهش می‌دهد. در این مورد بازاریابی در اینستاگرام را باید به خوبی بلد باشید.
 
ادمین پیج های اینستاگرامی ,کسب درامد از اینستاگرام , مجتمع فنی تهران


🔹 ادمین پیج های اینستاگرامی

یکی از پر درآمد ترین مشاغل اینستاگرام، ادمین پیج های اینستاگرامی است. بسیاری از کسب و کارها به دلیل مشغله های زیاد، مدیریت پیج خود را به دیگران می سپارند.
 

🔹 طراح گرافیک و تولید محتوا در اینستاگرام

یک طراح گرافیک می تواند درآمد فوق العاده ای از اینستاگرام داشته باشد. همان طور که می‌دانید در اینستاگرام تولید محتوا به صورت تصویری است پس شما می‌توانید به تولید کننده محتوا با پیج های دیگر همکاری داشته باشید. از سویی دیگر شما می توانید با فروش آموزش های خود در رابطه با طراحی گرافیک و تولید محتوای تصویر کسب درآمد کنید.
 
کسب و کار در اینستاگرام فرصتی است که پیشرفت تکنولوژی و ابزارهای جدید آن را میسر کرده است. فارغ از همه‌ی تهدیدهایی که در کشور ما برای شبکه‌های اجتماعی وجود دارد، سرمایه‌گذاری در در آمدهای اینترنتی،‌ قدمی مهم برای سازگار شدن به دنیای تکنولوژیک است. اما این قدم‌ها باید سنجیده و با مطالعه و تحقیق باشد. وگرنه اولین شکست شما می‌تواند شما را از فضای شبکه‌های اجتماعی و درآمدزایی از آن‌ها دلسرد کند و مسئله جدیت خود را برای شما از دست بدهد که این یعنی از دست دادن بازاری که روز به روز بزرگ می‌شود و افراد بیشتری از آن کسب درآمد می‌کنند. 

🖋 نویسنده مجید یگانه
 کاری از تیم تولید محتوای مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک


کلاس آموزش و یادگیری مدیریت بازاریابی دیجیتال در مجتمع فنی تهران
 

👈برای دیدن دوره های جامع مدیریت بازاریابی دیجیتال 

🎯در آموزشگاه مجتمع فنی تهران

 
 
  • کارگاه بازاریابی در اینستاگرام
  • مدیریت بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

  • آموزش مدیریت برند
  • آموزش مدیریت زمان
  • آموزش مدیریت استراتژیک

  • مدیریت ارتباط با مشتری و رفتار مصرف کننده
 

 
☎ یا با شماره تلفن   ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ داخلی ۱۰۲ تماس بگیرید. 
🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک