مجمتمع فنی تهران

بزرگ ترین مجتمع فنی ایران

استادهای برتر

بهره گیری از بهترین استادهای حال حاضر کشور برای تدریس دوره ها

امکانات آموزشی بی نظیر

امکانات سخت افزاری و نرم افزاری با تیم پشتیبانی قوی

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان در تمامی مراحل توسط کارشناسان دلسوز مجتمع فنی ونک

مدرک معتبر

در پایان دوره مدرک معتبر مجتمع فنی تهران با قابلیت ترجمه و استعلام به دانشپذیران اعطا می گردد

درباره ما

مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک از خردادماه سال 1388 به خانواده بزرگ مجتمع فنی تهران پیوست و به دلیل بهره گیری از امکانات به روز و کارآمد، استفاده از استادهای برتر کشور و امکانات بی نظیر دیگر خیلی زود به یکی از نمایندگی های برتر مجموعه بدل گشت.

دسترسی آسان (خیابان شانزدهم ولیعصر، نرسیده به میدان ونک)، استودیو فیلمبرداری و عکاسی مجهز به پرده سبز و... اتاق گریم بی نظیر، کلاس های زیبا و مدرن، پشتبانی شبکه ای قوی و مشاوران حرفه ای، کافی شاپ و... تنها بخشی از ویژگی های نمایندگی برتر سال های 93 و 94 مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک است.

این مجموعه وسیع، در سه طبقه با برخورداری از 23 کلاس و سایت مجهز، شامل کلاس های تئوری، کارگاه خیاطی و دوخت مجهز به ماشین آلات صنعتی و نیمه صنعتی، کارگاه تعمیرات موبایل با تجهیزات کامل، کارگاه عکاسی، استودیو فیلمبرداری و... با بهره گیری از سیستم های رایانه ای قوی و به روز، افتخار میزبانی از هزاران دانش پذیر را داشته و از این که سهم به سزایی در تریبت نیروهای متخصص در زمینه های متنوع با توجه به نیاز روز کشور را داشته است به خود می بالد.

آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک در دپارتمان های متنوع پذیرای دانش پذیران از سراسر کشور است: از دیگر امکانات شاخص مجتمع نمایندگی ونک، می توان به موارد زیر اشاره کرد: * ارائه مدارک بین المللی و دوزبانه در پایان دوره ها * بهره گیری از استادهای کارآموزده و سطح اول کشور * دسترسی آسان به مترو، اتوبوس، ایستگاه تاکسی و... * محیطی آرام و با رعایت نکات بهداشتی * محیطی زیبا و دلنشین، دارای فضای سبز و کافه * بهره گیری از مشاوران دلسوز و با تجربه * پاسخگویی استادهای مجموعه به مشکل ها و سوال های دانش پذیران در ساعات خارج از کلاس * در اختیار قرار دادن سیستم های کامپیوتری در خارج از ساعات کلاس برای تمرین دانش پذیران به صورت رایگان * برگزاری دوره های خارج از کشور در برخی از دوره ها * برگزاری ورکشاپ ها و سمینارهای رایگان * استعدادیابی گروه کودک و نوجوان * و امکانات بی نظیر دیگر فقط در مجتمع فنی تهران نمایندگی برتر ونک

امید است به لطف خداوند و به یاری کادر بی نظیر مجموعه، شاهد حضور و رشد و پیشرفت شما دانش پذیران عزیز در مجموعه مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک باشیم.

☎ تلفن ۰۲۱۸۸۸۸۹۷۹۶ 🌍 ونک، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

امکانات ما

  • استودیو بزرگ و با امکاناتی چون پرده سبز، پروژکتور، تجهیزات عکاسی و تصویربرداری، میز گریم و ...

  • کافه مجموعه در حیاطی زیبا با منوهای رنگارنگ در خدمت شما عزیزان است

  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون

  • بهره گیری از سیستم های کامپیوتری به روز و به کار گیری نرم افزارهای ارجینال و جدید